Očné tiene

05. června 2015 23:07
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. února 2017 12:13
Reakce na andry:

Ja som práve ani netušila o existencii tej eden :D

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. února 2017 13:18
Reakce na paktofonika:

Mám ich rada, lebo sú matné a super držia. Zvykla som ich objednávať z jahody, ale už tam objednávam veľmi zriedka a teraz keď som sa pozerala majú nejaké iné, asi nové balenia a pri jednotlivých odtieňoch nie je napísané, či je daný odtieň matný, alebo trblietavý.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. února 2017 13:41
Reakce na slniecko:

No pár fotiek som našla aj ja, a teda neviem ktorá najviac zodpovedá skutočnosti. Na každej fotke je trochu iný. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. února 2017 19:18
Reakce na paktofonika:

niekde medzi prvou a druhou fotkou, na tej "mojej" tá farba sedí najviac.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. března 2017 23:48
Reakce na blackviolet:

Tak jsem si tu paletku 02 Capuccino Cream od Lavery pořídila. Jsou to asi tři týdny, no k pokusům o vystínování podle tvého návodu jsem se dostala až teď. Použít všechny čtyři naráz ovšem ještě nějak nezvládám. Zatím jenom tři, i když i ty vypadají fakt dobře. A především oči jsou celý den v klidu. To byl bezvadný tip.

Tím pádem mě teď ještě docela láká i ta Indian Dream, kterou jsem v biooo taky zkoušela.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 04. března 2017 10:13
Reakce na wendulka:

No já taky nepoužívám všechny čtyři najednou, většinou jenom tři a všelijak je střídám.

Ta Indian Dream vypadá moc dobře a navíc jsou ty stíny baked, takže to má asi lepší pigmentaci, takovou sytější, ne?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. března 2017 13:56
Reakce na blackviolet:

Jj, na ruce vypadaly kapku sytější a malinko třpytivější.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 11:17

Ok, tak, mám nasledovný problém. Kúpila som si na Elnino testery očných tieňov Guerlain. Mám dvojo normálne origo, ktoré držia ako pribité, tieto držia veľmi slabo. Pôvodne podľa tvaru so myslela, že to bude z rovnakej sady, ako jedny, čo už mám, ale majú na spodnom tieni taký vlnkatý vzor, takže je to evidentne iná séria.

Čím to je?

- nie sú originál

- nie je to vydarená séria

- je to séria pre východné trhy

- vítam ´ˇdalšie reálne aj konšpirčné teórie

- a hlavne radu, či tam nakupovať, alebo nenakupovať ďalej.

Možno by najlepšie vedela domenica , ale prosím radu od všetkých.

Tu je foto:

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 11:40
Reakce na slniecko:

Ten relief by problem byt nemel, ten mela uz podzimni kolekce 2014, ale ta slaba pigmentace je podezrela, otazka je, jak jsou ty stiny stare/jak byly skladovane... 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 11:47
Reakce na euridike:

Ono, pigmentované sú dosť, pri líčení musím byť opatrná, problém je, že po dvoch hodinách už na viečkach tak nejako nie sú .

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 14:47
Reakce na slniecko:

Aha, chapu, to se mi stalo s mono stiny od Chanel, kupovala jsem si ten samy odstin s odstupem asi jednoho roku, ale podruhe mel ten vyrobek trochu jinou konzistenci (prasnejsi), na ocnim vicku (i s pouzitim podkladove baze) vydrzel tak hodinu... Tezko rict, cim to je (asi nejake zmeny ve slozeni). Tak jedine zkusit je priste koupit nekde jinde a pod tyhle nejakou dobrou podkladovou bazi, treba by to pomohlo...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 15:04
Reakce na euridike:

Jasné. Čiže nemylíš, že je za tým nejaký druh "podfuku"?

Ide mi totiž hlavne o to, či Elninu dôverovať, alebo nie.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 17:08
Reakce na slniecko:

Primo na strankach Elnino pisou, ze produkty, ktere prodavaji, jsou zakoupeny primo od vyrobcu ci od vyhradnich distributoru + garantuji nakup 100% originalnich produktu, recenze od zakazniku maji vetsinou pozitivni, asi bych je nepodezirala primo z toho, ze prodavaji padelky. Ale jasne, i v dobrem obchode se mohou objevit jednotlive nekvalitni produkty, kvuli tomu bych ale nezavrhovala cely obchod, pokud s nim mam jinak dobre zkusenosti... 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. dubna 2017 17:27
Reakce na euridike:

Tak skúsenosti mám skôr striedavé, aj keď dobré prevažujú...ale máš pravdu, že zas fejky by asi nepredávali.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 21:43

Po delší době jsem pořídila novou paletku ...

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 18:06

Jako dárek bych chtěla

 

Offline Fleur blogger
Avatar
6083 příspěvků moje polička 10. listopadu 2018 21:37

zdensy Nezbývá než doufat, že si to tu přečte i Ježíšek . Já bych touhle sadou také nepohrdla, jenom tu paletku s modrými stíny bych musela poslat dál - to jsou jediné barvy, které nepoužívám.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 11:09

Fleur v prípade, že by si musela rišiť túto dilemu, tak o tú modrúsa hlásim :)))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. května 2020 13:22

Líbí se mi tato paletka a mám ji na cestě ...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. června 2020 06:58

Dalia jak drží stíny, prosím? Dcera se vrhla na dekorativku