Očné tiene

05. června 2015 23:07
Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 05. června 2015 23:07

No, bola som dnes okukovať tento tieň od Guerlaina, lebo sa mi ten odtieň veľmi páči (03 Blues Brothers):

a cestou odtiaľ som sa zastavila pre nejaké serepetičky v Yves Rocher a pri tej príležitosti som zistila, že tento ich očný tieň je farebne totožný (Or/UltraMarine):

Na fotke to vyzerá inak, ale v skutočnosti a aj pri nanesení na ruku boli úplne rovnaké, jediný rozdiel bol, že Guerlain je úplne matný, tento má v sebe nejaké jemné trošku trblietavé čiastočky.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 10. června 2015 19:19

To je hezká modrá. Zkoušela jsi jej?

Oční stíny od Guerlain mám moc ráda, hezky drží a navíc mají všelijaké krásné balení.

Dnes mi přišla paletka stínů a rtěnek Liu a jsem z ní nadšená!

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 10. června 2015 21:16
Reakce na Chantal:

Hej, vlastne som ho bola skúšať s tým, že si ho asi kúpim, ale tak ten cenový rozdiel to zabil, tak som si odniesla ten rocher.

Táto paletka Liu je nádherná, jediné, čo ma brzdí je, že tie zlaté odtiene mám príležitosť použiť tak 2-3 krát do roka.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. června 2015 14:45

Mono stíny od Sephora za 260,- jsou krásné, milion odstínů  a drží.

vřele doporučuji.

naposledy jsem si pod vlivem hysterie z Urban Decay koupila jejich mono stíny a že bych z nich byla nějak unešená, to teda ne. Normálka za 550,- Kč. další už ne !

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 18. června 2015 21:31

Hľadám očný tieň tejto farby, úplne ideálne by bol matný, ale nie je to podmienka, hlane nech nie je krémový, alebo v ceruzke:

lepšie je vidieť tu zväčšený (odtieň Periwinkle):

http://www.sephora.com/ink-liner-P385908?skuId=1671429

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 17:31

Řeším teď oční stíny. Dodělala jsem jedny od Bourjois - Smokey eyes Rose Vintage a už je nechci, dost se sypaly. Ale barva to byla přesně moje oblíbená. Doporučíte mi některé v solidní cenové relaci, cca do 300,-? Sice jsem se rozplývala nad stíny od Diora, Estée Lauder, Guerlain, ale to jsou šílené ceny .

Jedinou Sephoru v dosahu nám zavřeli, takže tam se nedostanu.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 17:49
Reakce na vanilka:

Řeším teď oční stíny. Dodělala jsem jedny od Bourjois - Smokey eyes Rose Vintage a už je nechci, dost se sypaly. Ale barva to byla přesně moje oblíbená. Doporučíte mi některé v solidní cenové relaci, cca do 300,-? Sice jsem se rozplývala nad stíny od Diora, Estée Lauder, Guerlain, ale to jsou šílené ceny .

Jedinou Sephoru v dosahu nám zavřeli, takže tam se nedostanu.

Co třeba Make-up Revolution Iconic 3, je tam 12 odstínů s růžovým podtonem.

Mají v Rossmanech okolo 200,- Kč

https://www.google.cz/search?q=iconic+3&biw=1440&bih=751&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDQQsARqFQoTCITalM6PzMcCFeKpcgoddaIIrQ#imgrc=_

http://www.missmakeupmagpie.com/2014/05/makeup-revolution-redemption-iconic-3-palette-review-swatches.html

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 17:52
Reakce na vanilka:

mrkni na ty nové od Loreal, přijdou mi taky dobré, mám asi 4 odstíny a mají je všude v běžné drogérkové síti

http://www.parfums.cz/loreal-paris/color-riche-lombre-pure-ocni-stiny/

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 20:39

Když už se to téma oživilo, také bych chtěla nějaké stíny, natur a hlavně žádné třpytky za lidový peníz a stačily by tak 2-3 barvy, velkou paletku by měla ještě má pravnoučata. Už jsem pátrala, ale je lepší, když už to má někdo vyzkoušené.

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 21:02
Reakce na vanilka:

Příjemně mě překvapily stíny od Essence, jsou fakt dobré. Tyhle paletky (já mám Nudes):

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 21:03
Reakce na náťa66:

Děkuju oběma za tip, podívám se po nich v drogeriích.

Stíny v nature odstínech můžu doporučit Mocha Latté od Avonu. Čtyři pěkné odstíny a dobře drží, za tu cenu. Mám je teď zrovna od kolegyně objednané podruhé.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 21:10
Reakce na blackviolet:

Jo! Ty Nudes jsem měla.

Nejsou špatné, ale chci zkusit zase jiné.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 21:32
Reakce na vanilka:

jo ty Mocha Latte od Avonu mám ještě ve starém obalu a ještě nějaké trochu víc do růžova (už se nevyrábí), do doby než jsem si pořídila paletky Revolution 1,2,3, to byly nejkvalitnější stíny co jsem kdy měla. Také mám ráda od Catrice mono stíny, jsou syté a dobře se s nima dělá a s bází od Avonu drží moc dobře

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 21:49
Reakce na vanilka:

Jo! Ty Nudes jsem měla.

Nejsou špatné, ale chci zkusit zase jiné.

tady jsem narazila na Avoňácký Emerald Cut, to by mohly být dobrý náhrady za ty od Bourjois

http://beautyreflectionsblog.com/2013/08/13/new-avon-true-color-eyeshadow-quads/

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 08:40
Reakce na blackviolet:

Ty jsou krásné, od Essence mám také jednu menší, je opravdu fajn, musím kouknou, jestli nemají také matnou, má víčka už nevypadají hezky

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 10:05
Reakce na naja:

Doporučuji paletku E style 01 Natural http://eshop.chriscosmetics.cz/oci/palette-eye-shadow/.  Stíny jsou skvěle pigmentované, nepráší a drží prakticky celý den. Používám je samostatně nebo jako podklad pod jakékoliv líčení a jsem maximálně spokojená.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 10:17
Reakce na cinkja:

To vypadá perfektně.

Máš zkušenosti ještě s nějakým produktem této značky ?

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 10:23
Reakce na náťa66:

Oční stíny jsem dostala jako dárek od kamarádky a pokukuji po dalších odstínech, protože jsou jednak skvělé a jednak je to český výrobek, což podporuji ráda. A musí říci, že svou kvalitou strčí do kapsy i výrobky věhlasných firem a v jiné cenové kategorii. A že jsem jich vyzkoušela...

S jinými produkty zkušenost nemám, ale nebála bych se zkusit i další.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 10:26
Reakce na cinkja:

díky, projela jsem ty stránky a určitě vyzkouším, ty paletky vypadají opravdu velmi dobře a za ty peníze určitě vyzkouším i rtěnky, tužky.... , navíc, kdybych nebyla líná, mají v Praze ( a nejen tam) prodejny.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 12:07
Reakce na vanilka:

zkus nějaký ty levnější dupe od Naked 3, například W7 In The Nude.