Ta správná/pravá červená...

08. února 2015 09:23
Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 08. února 2015 09:23

Také hledáte ten pravý/"svůj" odstín červené rtěnky.?

Mně se líbí tyhle:

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 08. února 2015 16:19

to mě drželo chvíli loni, ale odložila jsem to jako mission (almost) impossible

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. února 2015 16:25

Já už svůj odstín mám :-) Dior 752 Rouge Favori (full-coverage matte red with a hint of magenta)...

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 08. února 2015 16:28

Ja ich môžem veľa...jediné, čo viem, že nemôžem úplne priamu červenú, musí byť trošku do hneda, alebo trošku do oranžova, dokonca aj trošku do ružova, ale nesmie byť úplne primárna.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 08. února 2015 21:51
Reakce na Evanilla:

Krásný odstín! 

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. února 2015 17:03
Reakce na Evanilla:

tos vybrala sama nebo ti někde poradila prodavačka?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 09. února 2015 17:21
Reakce na andry:

Sama, od prodavaček si radit nenechám :-) Je to stejné jako s parfémy: To je ale těžká vůně, tu jedině na večer/tahle červená rtěnka je jen někam na večírek... apod...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. února 2015 17:42

Upřímně obdivuju všechny nositelky rudých rtěnek - já sama na ni zatím odvahu nenašla, ale líbí se  mi to ohromně! I když zrovna nemusím Sáru Saudkovou, tak zrovna ona má rudou rtěnku vždycky a sluší jí moc (když zrovna nemá do čela ten věčně neposlušný pramen ofiny ).

Mezi mými čtyřmi rtěnkami je nejvýraznější obyčejná Gabriella Salvete č.05 Carezza Scarlatta, taková tlumená červeno-cihlová. Za těch pár korun jsem s její kvalitou moc spokojená. (nejde mi nahrát její obrázek ). Tak se zatím jen na googlu kochám odstíny rtěnek Lancome, YSL nebo Guerlain - taková jeho Habit Rouge, Vega nebo Rouge d´Enfer jsou nádherné . Snad k tomu časem taky dozraju.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. února 2015 17:48

Budu trochu od tématu, ale zaujaly mě stíny na 1. obrázku od Miru.

nevíte některá, které to jsou, které by jim mohly být podobné apod.

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 09. února 2015 18:16
Reakce na náťa66:

Ja mám túto a na perách vyzerá podobne ako na obrázku č.1.

..najradšej ju mám na jeseň/zimu,

na leto som dlho hľadala tú správnu červenú ako chili paprika. Kúpila som si Pupa Volume Rossetto odtieň 403, krásna vôňa aj konzistenica, len mi neskutočne vysušuje pery.

A len tak zo zvedavosti aj Avon perfect kiss red embrace. Odporúčam! Krásna farba, hydratuje, pekne drží na perách (vôňa trochu sladšia ale OK). Mňa doteraz Max Factor, Avon a Artdeco nesklamali nikdy.

edit: teraz čítam že sa pýtaš na stíny a nie odtiene  pardon, prepracovanosť úraduje.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. února 2015 18:50
Reakce na opoponax:

Ale nevadí, ta rtěnka je krásná, já mám z této řady právě tu Chilli.

Na tuto se mrknu.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. února 2015 19:07
Reakce na vanilka:

Tu Carezzu Scarlattu mám také, ale pořád se v ní nějak necítím, zkoušela jsem ji v obchodě a tam se mi to zdálo dobré, ale doma... jinak je strašně příjemná, ale přetírám si ji ještě nějakou světlejší nebo řůžovým leskem, abych tu červeň trošku utlumila. Pak mám ještě od L´orealu, ale to je úplná katastrofa a ještě mi přijde taková suchá!

Offline barbucha blogger
Avatar
30543 příspěvků moje polička 09. února 2015 19:17
Reakce na opoponax:

Tak tu Scarlett Ghost si okamžitě koupím. Mám od nich Mulberry a je super, snad moje nejoblíbenější červená rtěnka (a že jich mám!). A navíc mi už dochází, ha!

dusty
Avatar
09. února 2015 19:31

Ja mám túto: Armani Rouge Ecstasy /odtieň Pop/. Transparentná a vláčna, veľmi príjemná, napriek všetkému ju pretieram jemným ružovým leskom.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. února 2015 19:33
Reakce na naja:

Vážně ti přijde tak moc červená? Mně právě ne . V Rossmannu jsem okukovala novou kolekci od Loreál,  Collection Exclusive, jak ji reklamují J.Lo, Julianne Moore, Eva Longoria atd. a ty mají také moc pěkné červené odstíny ......

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. února 2015 19:37
Reakce na vanilka:

Já na výrazné rty nejsem zvyklá, takže to bude spíš ten důvod, ale uvažuji, že si koupím z této řady ještě nějakou světlou, je fakt příjemná.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. února 2015 20:06

ta Max Factor se zlaým víčkem je super, taky jednu mám

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 09. února 2015 20:21
Reakce na vanilka:

já jsem si teda z té nové kolekce nic nevybrala, takhle na fotce vypadají červené, ale pamatuju si, že jedna byla určitě dost do oranžova, jedno do růžova a ty další dvě byly tak zvláštně červené, nevím jak to popsat, na mě asi moc jásavé, prostě opravdu červené, ne rudé jsem fakt marná na to popisování 

zítra jdu ale okouknout do douglasu Armani Ecstasy - podle netu jsem si tam pár odstínů vybrala a měli by mít 20% slevu

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 09. února 2015 20:27

...moc pěkná je i od Max Factor Passion Red.

Je to taková rtěnkotužka.

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 09. února 2015 22:11

Max Factor Lipfinity lasting lip tint 09