Permanentní make-up

13. srpna 2014 14:27
Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:09

Chci se zeptat: máte někdo PM rtů? A pakliže ano, je to hodně bolestivé? A dá se normálně jíst a pít než se vše zahojí? Snad zde nebudu OT.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 16:53

Byla jsem před rokem, bolelo to tak,že jsem měla chvílema pocit, že upadám do kómatu a to něco vydržím.Klasické tetování mě takhle nebolelo. Ještě po roce mě občas rty brní.Pít se muselo brčkem a jíst moc ne, Ty rty jsou jakoby stažené. Už bych na to nešla!!! 

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 10:18

na rty jsem chtěla jít už před 15 lety a když jsem viděla kolegyni, tak jsem to nakonec zrušila a nechala si udělat jen oční linky

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 12:51

Tak se na to asi vykašlu, mám obočí a horní i spodní linky, to jsem žádnou ani bolest nepociťovala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 12:19
Reakce na janička24:

Taky jsem slyšela že je to strašnej zážitek.

Ale vůbec jsem si nevšimla, že něco takovýho máš - tak to máš aspoň dobře (t.j. nenápadně) udělaný.

U nás většinou vídám obočí, a to bejvá hotovej děs a hrůza!

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 22:32

Možná to bude jen shoda náhod, ale já v reálu ještě hezky udělané obočí neviděla :-(

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 22:35
Reakce na Jarucha:

Chci se zeptat: máte někdo PM rtů? A pakliže ano, je to hodně bolestivé? A dá se normálně jíst a pít než se vše zahojí? Snad zde nebudu OT.

PM rtů jsem měla děláno 2x.  Příjemné to není, ale hrůza také ne.  První tetováž mi dělal mužský, velmi vkusně, pouze zdůraznil konturu, malinko mi dokreslil horní ret. Žádná centimetrová linka viditelná na na půl kilometru.  Linka vydržela více než 5 let. Bohužel tatér pak propadl nějaké závislosti, takže přišel o smlouvu. Majitelka salonu pak najala mistryni republiky, barva vypadávala, měla jsem několk oprav, pak jsem to vzdala.

Tetováž obočí se mi nelíbí a na víčka se bojím.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 11:21
Reakce na Mitchell:

Víčka nebolí, já bych rty chtěla i vystínovat, nejenom konturku, a toho se právě bojím. Asi to vzdám.

Offline Emílie<3
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2018 14:59

Také teď uvažuji o permanentním make-upu, chtěla bych si nechat upravit obočí. Tady jsem o tom našla článek a moc se mi líbí "před a po" fotky, vypadá to velice pěkně. Tak uvidím, jestli se k tomu nakonec rozhoupu. :-)

Offline Jarulinka14
Avatar
příspěvků moje polička 15. zaří 2019 12:54

Permanentní makeup mám a to odtud. Příjemné jednání, vlastně to nejdřív paní navrhla, jak to bude vypadat. Vše jsme spolu v klidu probrali. Musím říct, že se mi paní velmi věnovala. Sice samotná aplikace nebyla úpně příjemná, ale dá se to vydržet i u citlivějších osob. A mám to zatím půl roku a drží to bytelně.

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 17:44

Jarulinka14  ???

Offline nadjanadja
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 16:50

Ahoj,

o permanentním makeupu rtů jsem také uvažovala, protože obecně na líčení nejsem a tak jsem si hledala salony a narazila jsem na tento salon v Praze a byla jsem moc spokojená. Nyní si chci udělat obočí ale z Prahy už jsem odstěhovaná do Brna a nechce se mi tam jezdit, doporučíte mi nějaký salon v Brně kde mi udělají hezké obočí? Děkuji

Offline Ann F banned
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2022 13:31

No a obecně se PM dělá s lokální anestezií ve formě krému. A bez anestezie se provádí pouze obrys rtů. Bolí to proto jen zpočátku a pak ne moc, ale snesitelně. A po proceduře je lepší pít brčkem. Obecně na postupu není nic špatného. Jen chci aktualizovat PM později