Make-upy (klasické)...

12. srpna 2014 18:33
Offline tamara
příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 20:24

Děkuji, já ho zkusím. Já jsem některé krémy od této značky měla, doporučila mi je kožní, namátkou Hydranorme, a vyhovovaly mi. I jejich makeup jsem používala, ale to už je hodně dávno. Je mi 56, mám smíšenou pokožku. Loni jsem měla sensai flawless foundation odstín 202, krásně sedl s podkladovým krémem od eucerinu s Q10, tahle kombinace mi vyhovovala a dělala moc pěkný odstín, ale bohužel během dne se makeup úplně vytratil.

Online Miru
10870 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 20:26

tamara 

...taky mám smíšenou pokožku. A vždycky makeup ještě lehce přepudruji, i během dne. Ale musím říct´, že makeup držel až do večera, nezmizel

Offline Ify
116 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 21:18

Má prosím někdo zkušenost s těmito makeupy -

Offline tamara
příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 18:18

Měla jsem HR color clone. Lehký, příjemný, hydratuje, nemastí. Já jsem měla konkrétně odstín beige peach - vybrala mi ho konzultantka v parfumerii, ale asi jsem tehdy byla více opálená, takže přes zimu pro mě dost do broskvova, ale od pozdního jara do podzimu fajn.

Offline 0zero7
9835 příspěvků moje polička 04. ledna 2022 23:35

POuzivate nekdo prosim Chanel kremovy bronzer Soleil Tan? Zmenili formulaci a cetla jsem, ze je prijemnejsi ted pro sussi plet, tak si ho asi poridim. Makeup pouzovam docela minimalisticky, jen trochu Vitalumiere, korektor, barevny gel na oboci (super, vydrzi cely den) a tvarenku, na cast obliceje bronzer Guerlain. Ten Chanel vypada fajn. 

Offline moora
5237 příspěvků moje polička 05. ledna 2022 08:32

Ify HR color clone jsem nosívala, byl fajn