Make-upy (klasické)...

12. srpna 2014 18:33
Offline Mrakoplas
792 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:53

0zero7 hlásim, že už ich mám doma. Zobrala som 1.1. a 1.2. Pink a neutrál. Myslela som, že tie 1.1. budú môcť bledé ale vyzerá to, že ani nie, som úplná mlynarova dcéra. Pink mi krásne sedí na tvári ale už nie s krkom a dekoltom, ja mám totiž problém, že tieto dve časti tela sa mi nikdy riadne neopalia a sú minimálne o odtieň bledsie ako zbytok tela. Skúsim ešte ten neutrál, asi bude lepší. S čím to nanasas? Ja mám problém, že štetcom to tak dobre neviem, vždy sú tam vidieť ťahy ale s hubkou mám pocit, že zožerie polku make upu a hrozne veľa ho potom miniem..

Plus asi by som teraz na zimu uživila aj lepšie krytie, skúsim asi aj ten coverage foundation, ten by mal byť viac krycí? A písala si, že sa tam trošku líšia odtiene oproti sérum foundation?

A ešte raz vďaka za tip, ešte musím poriešiť šupiny na čele, ktoré sú pod ním vidieť inak mi vyhovuje, hlavne na leto bude super.

Offline 0zero7
4738 příspěvků moje polička 04. února 2019 18:45

Mrakoplas Nanasim prstama, mam stetec, ale prsty mam radsi, ono je neco i na tom, ze se produkt zahreje o prsty a pak se lip nanasi na tvar (aspon me to tak pripadne).

Houbicku jsem nezkousela, nejak nemam potrebu. Nedavno jsem zacala obcas pouzivat svetlejsi odstin tekuteho makeupu misto korektoru okolo oci a je to fajn, tak mi myslim jde nejakej z tech 1 odstinu, ze to tak pouziju. Dam vedet. 

Coverage mam stejnej odstin jako serum a prijde mi trochu tmavsi, tak bych mozna koupila o  odstin svetlejsi, pokud to chces zkusit. 

Supiny na cele - zkus jemne peeling (bud mechanickej a nebo pletovou vodu exfoliacni) a pak hodne zhydratovat, maska, serum hyaluron nebo B5, olej, krem. Nejaka kombinace z toho, maska klidne na noc. Melo by se to upravit.