COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:51

Lama_z_Lana Já si nemyslím, ony jsou fakt dost variabilní. Zvlášť pokud je chceš nosit bez trika. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:02

Teda ale letos mě ty výprodeje v COSu obzvlášť baví, jak se tam fakt hodně věcí všelijak zjevuje a mizí a pokaždý je tam něco novýho! Dopo jsem si takhle objednala propínací svetr, kterej jsem tam za celý slevy nikdy neviděla, až dneska, no úplná honba za pokladem šmrncnutá sportkou...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:11

Karoleena

no,ja ted udelala novou objednavku.Jedny sem vymenila za jiny a beda jak tam zitra zas tamty budou!

jesteze je postovny zdarma.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:19

No jo, jenže člověk musí, když se to tam zjeví, hned zaseknout a platit, jinak nazdar. A mě bylo blbý třeba včera kupovat 1 náramek. Nebo dneska ráno tam byl hezkej stříbrnej prstýnek. Je to fakt hrozně neekologický. 

Jenže asi nás tu sedí tisíce a klikáme a klikáme. (teda já už ne, už musím něco dělat a tohle je strašně časově náročná zábava )

Pán z PPL mi dneska říkal, že teď vozí po Praze samý tyhle papírový pytlíky a někdo má i 4 najednou. Já měla dva, v každým jeden kus, ještě že to bylo objednaný kousek po sobě, takže to šlo jedním autem...

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:23

Jennyfor Takže když nám to všem nakoupí prďola , planeta nám ještě poděkuje.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:51

Ty kraso,to je uz horsi nez telenovela ted zas tam ty saty jsou.

Ale zajima me,dovede si je na me nekdo predstavit?Myslte,ze bych to mohla mit?

www.cosstores.com/de_de/women/womenswear/dresses/product.organic-cotton-ruched-panel-dress-beige.0904680001.html

i kdyz zehleni toho chuchvalce si nedovedu predstavit.

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:53

Zarinya mě se ty šaty dost líbí, ale ten chuchvalec bude asi vyžadovat hodně hodinářskou práci s žehličkou...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:54

Pavlena ja mam i ten naparovac.

mam je zkusit?Ja si vubec neumim predstavit jak bych v tom vypadala,

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:57

Pavlena a trochu me stve,ze tam neni fotka i z druhe strany.

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:59

Zarinya ja si te v nich predstavit umim, ale fakt si rekni, jestli by ti za to zehleni stalyja takhle vyhodila po dvou nosenich jednu kosili s nabiranym rukavem, protoze jsem na to proste nemela nervy. A tohle mi prijde tak trikrat vetsi psycho

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:00

razorblade no,chuchvalec mi dela trochu starost.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:03

Zarinya Zezadu se mi líbí

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:07

Sweet Potato ja si je hodila do kosiku a ted se jdu vyspat tak uvidim s cim se probudim.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:22

Zarinya před třema rokama a dvaceti kilama bych si je koupila, jsou super. Já bych chuchvalec nežehlila, jen to po vyprání pověsila, uhladila, naaranžovala a nazdar. Ale chápu, že někdo to zmuchlání nedává. Já jsem to pro sebe povýšila na bohémskou ležérnost

Offline Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:30

Zarinya V té šedé? Muž bude mít radost!  Já si tě v nich představit dovedu, i když víc by se mi na tobě líbily tmavé, třeba nějaká grafitová. Ale žehlit bych je nechtěla!!

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:32

Tak děkuju všem, už jsem taky ve stádu. Odklikla jsem ty zavinovačky v L, akorát přišla kolegyně a usoudili jsme, že půjdou upravit, když budou velký. Ani nevím, kde jsou případně v Budějovicích klínový řemeny. Tak si držím palce.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:42

Takže... Já ráno nakupoval zavináče v M a v S. Banka měla poruchu, nešlo zaplatit kartou. Ale já byla veeeelmi usilovná a pořád to zkoušela.. 

Nepodařilo se. M mi koupila dcera a já byla spokojená.. 

Az do té chvíle, než jsem zjistila, že mám ty dvoje šaty na kartě blokle 3x!

Volala jsem do banky aby to zrušili. Nelze. Prý ale, pokud mi to skutečně odečtu, uděláme reklamaci. 

V nejhorším případě, kdybyste někdo chtěl, budou u mě  3x M a 3x S.

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:53

Zarinya Ta barva Ti podle mě půjde, bála bych se jedině toho, aby ten "chuchvalec" nepřidával moc objemu na hrudi, ale to takhle z fotek nedokážu odhadnout... Krásné jsou moc, já bych to zkusila. :)

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:59

Dadoo já myslím, že v oboru impulzivního nakupování a COS sportce vítězíš..! Promiň, jsem musela...