COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:18

Renusatko Já vím, že jsi odbornice, ale mně se ten vápník usazuje na všech kloubech-i na prstech-a nikdy jsem si při žádném pádu nic nezlomila, tak jsem to z laického pohledu viděla jako těžké kosti:))

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:21

Korsičanka Tak to bohužel na těžké kosti nestačí, ale já ty snímky neviděla, tak klidně těžké kosti mít můžeš. Já jen, že mi to řekne každá druhá žena a pravda je to u naprostého minima.

Offline Kokoska
Avatar
28232 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 17:43

Renusatko každá výmluva dobrá!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 09:53

Renusatko to je moje oblibena vymluva spolu s tim, ze mam na sobe i hodne masa pod tim tukem teda

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 09:59

Kokoska U mě se nejedná o výmluvu. I v dobách velké štíhlosti jsem vážila 68 kg,což na moji výšku 162 cm bylo pro každého(zvláště pro chlapy, kteří mě chtěli nosit doslova na rukou) značně překvapivé

Offline Kokoska
Avatar
28232 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:13

Korsičanka Já to psala o sobě!!!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 11:03

Korsičanka já jsem na tom úplně stejně. Nikdy mi nikdo nevěřil, že vážím tolik, protože to nevypadalo. I mi to kdysi jako staršímu dítěti řekla doktorka, když jsem naříkala, že jsem tlustá, že moc vážím.

A celý život s tím operuju!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 11:21

Kokoska

Dadoo No, žejo? Vzpomínám si na výraz jednoho mého milého, když mě přes mé protesty zvedl, že mě někam přenese v náručí

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 11:57

Korsičanka Já z toho měla mindrák!!! Hubená jak vyžle a když mě chtěl nějaký kluk jako zvednout, vzít do náruče, hystericky jsem se bránila, protože jsem se děsila toho, jak začně úpět, že mě neunese, že jsem strašně těžká.Takže jakýkoli náznak něčeho podobného jsem striktně odmítala.

A to, ještě navíc na dokreslení, když jsem chodila na volejbal, hrála jsem závodně a byla hubená a vyskákaná, dvě kravky z oddílu, které mi záviděly, že jsem se klukům líbila, říkaly Tunovka!! Jako že těžká!

Takže já mám fakt těžké kosti!!!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 12:20

Dadoo

Kravky závistivé - správně jsi je nazvala!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 11:35

Varuji příznivkyně COS před nákupem pletené černé sukně - této.

Za nehoráznou cenu(i když jsem měla slevu) špatně zpracovaná do gumy v pase, neforemná a v M děsně velká

Ještěže jde vrátit, uf.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 07:15

Neleží vám některé doma nevyužité zavinovačky v eSku nebo xs?Moc ráda bych odkoupila(Moje eMko je mi velké.)

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 08:22

EDITH4B no, asi mně. Tuhle jsem je oblíkla a přišly mi velký. Tak jsem je zas svlíkla, že až budu mít čas, zkusím je ještě jednou a kdyžtak nabídnu tu. Měla jsem je párkrát.

Offline dupali
Avatar
371 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 08:23

Prosím mám dotaz, funguje vám přihlášení do účtu na stránkách COS? Mě to poslední dobou stále hlásí, že stránky aktualizují, bez přihlášení se na nabídku COS dostanu. Zkoušela jsem i různé prohlížeče a stále stejná hláška. Děkuji za radu.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 08:32
Reakce na OliveOyl:

EDITH4B no, asi mně. Tuhle jsem je oblíkla a přišly mi velký. Tak jsem je zas svlíkla, že až budu mít čas, zkusím je ještě jednou a kdyžtak nabídnu tu. Měla jsem je párkrát.

​Beru!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 11:25

Já bych měla zavinovačky v L.. kdyby někdo chtěl..

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 11:33

Dadoo ja ti to nestihla napsat do outfitu, ale mne ses v tech satech libila a prijde mi je skoda je prodavat, jen bych je zkratila. Podle me nepotrebuji vysokou stihlou nositelku bez prsou. Vsak ve stejnych satech nemusime vsechny vypadat stejne. Prodala bych je, jestli se v nich necitis dobre.

Online Antje
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 11:36

dupali me vcera fungovaly, objednavala jsem pro kolegyne. Prisla mi sleva na 15 procent, ale sla pouzit  jen z meho prihlaseni.

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 11:42

Dadoo zcela souhlasím s Lamicka . Zkrátit se dají cca o 10 cm bez újmy celkové siluety. Nejsem švadlena, ale mám šicí stroj, takže jsem pomáhala kamarádce je zkrátit. Chce to ale rozhodit celý spodní lem, ustrihnout a pak lem znovu prisit. A stalo to za to, vypadá v nich skvěle.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 12:27

Lamicka letolet Já chci prodat ty větší, L, ty menší, M, si nechám a zkusím je špendlíky zkrátit a uvidím.

Každopádně si k nim vezmu příště jiné boty a uvidím, třeba zkracování ani nebude třeba. Pomohou ty jiné boty.
neím proč, ale mě ty šaty hrozně baví a chci si je nechat. jen to musím vychytat.