databáze 145891 vůní od 9632 značek a 1832 parfumérů

Yuzu Soda Strangers Parfumerie

Yuzu Soda
značka: Strangers Parfumerie
parfumér: Lomros, Prin
rok: 2021
určení: unisex
složení: aldehydy, kafr, máta, yuzu, hořký pomeranč, petitgrain, hruška Nashi, ananas, rozmarýna, magnólie, cream soda, bazalka, kosatcový kořen, vetiver, pižmo, mořské řasy
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
wendulka (08.8.2022 )

Slniecko má naprostou pravdu. Nevím jak, ale Prinovi se zde geniálně povedlo parfémově zhmotnit s pomocí kovových tónů, aldehydů a dalších složek pamětnickou sifonovou láhev na výrobku sodovky. Osvěžil jí štiplavě svěžím yuzu, strouhanou pomerančovou kůrou, lístky máty a kafrem. Přihodil i nějakou tu snítku rozmarýny a pár krystalků mořské soli a uhladil citrusově krémovou magnólií. Tématicky bych ji přirovnala k lutensovské L´Eau Froide, ovšem propracovanější a nositelnější zároveň.

Avatar
jerry (23.7.2022 )

Zeleně citrusový "vichr z hor", který přešel do kovové hořkosti oscilující mezi tonikem z čerstvě otevřené plechovky a laciným citrusovým čističem nalitým do staré plechové vany (ale víc je toho čističe než toniku). Po celou dobu zůstala ledově studená. Ovšem výdrž je famózní...

Avatar
Renusatko (22.6.2022 )

Svěží citrusový a trochu proslazený začátek, který se rychle ztrácí. Vše se točí kolem sody, nahořklého yuzu a bylinek. Na konci z toho mám hořký pudr. A jelikož se mi moc nelíbí, tak drží jak přibitá a nejde za žádnou cenu umýt.

Avatar
slniecko (04.6.2022 )

Tá vôňa skutočne dokáže štekliť v nose, ako bublinky z nápoja. ako sa to dá netuším, ale je to tak. dokonca t má taký kovovo-slaný nádych, ako mali (pamätničky si spomenú) naplnené bombičky do sódovkovej fľaše. Tam trochu šípim tie bylinky, konieckoncov ľahunko tam cítiť sú, hlavne malá trocha rozmarínu. Do toho mierne natrpklé Yuzu, toto nie je žiadna sladká sodovka z plechovkz, ale poctivý studený nápoj aj s kôrou a kopou ľadu na prežitie tropickej horúčavy. Drží na mne ako kliešť (to ale to nemusí na každom, predsa len je to citrusovozelená vôňa).