databáze 115653 vůní od 8363 značek a 1573 parfumérů

Voulez-vous coucher avec Moi Kilian

Voulez-vous coucher avec Moi
značka: Kilian
parfumér: Morillas, Alberto
rok: 2015
určení: unisex
složení: neroli, gardénie, ylang ylang, tuberóza, bulharská růže, santalové dřevo, cedr, vanilka, petalia (látka vyrobená v Givaudan s vůní růže a konvalinky)
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
Miru (15.3.2019 )

...chvilinku pastelově zelené kulaťoučké neroli, olejově hladké, klouzavé, ale s čerstvou nadýchaností a vzduchem ovoněným právě kvetoucími gardeniemi...
...med.
Cukr a vanilka.
Hutné je to, a chutná to jako L´Instant Guerlain EdP.
Lépe - jako stlučené poctivé tvrdé máslo z této vůně,
a do krémové, pastelových tónů žluté, kostky je vmícháno jen pár růžových okvětních plátků...
Napřed jsem myslela, že tuberóza ve složení - prostě kecají...
...jenže po pár minutách - opravdu, opravdu tam tahle,
jindy tak masitě vonící, ale zde v podobě delikátní živočišnosti s pouze tuberozovým nádechem,
kráska podprahově je také...
Krásná vůně
(koncentrát L´Instant Guerlain)

Avatar
Mitzi (12.2.2017 )

Jak název vůně tak i celé kolekce (A Night in the Garden of Good and Evil) napovídá, že tady jde o "souboj" bílé a černé, dne a noci nebo řekněme aspoň o drobnou provokaci ;-)
Zkouším poprvé, podruhé, podesáté... třetí vzorek postupně zmizel a mně se honí hlavou stále dokola: "Kiliane, mě nedostaneš! Rozhodně ne něčím, co má tak prvoplánový název, co si o mně myslíš!? Co když se mě někdo zeptá, čím jsem navoněná, co mu jako mám říct!? Tohle? No to teda fakt ne!
Jenže ta gardenie je tak hezká. Konvalinkově hrachorová.
A výdrž fakt excelentní.
A ten cestovní flakónek!!
Achjo.
No tak dobře. Tak teda jo. Ale za trest za ten název Ti teda nebudu dělat žádný bezplatný promo mezi laickou veřejností!
A vzkaž prosím Albertovi, že se mu konečně povedla skvělá náhrada za Acqua di Giò"

Avatar
jerry (21.1.2017 )

Sladká květinová směs v oparu syntetického "vzdušně-vodního" tónu, santalová tyčinka a bílokvětinové mýdlo. Trochu divná kombinace, leč po úplném rozvonění kupodivu celkem pěkná...

Avatar
zdensy (01.5.2016 )

Milý Kiliane, s Tebou jsem skončila, než jsme začali :-) Vůně je bíložlutá, kvetinová, opulentní. Zprvu v hlavě tuberóza, posléze houbičková gardénie a konvalinky v igeliťáku. Asi po hodině to začíná být pěkné a chci volat "Kiliane, vrať se, já to tak nemyslela!". Vůně zesládne, ale začíná se tvářit večerně asi tak, jako kdyz na plese vidíte krátké šaty. Po třech hodinách déjà vu, Dunhill Desire. Dojezd vyznívá lacině, ještě že jsem nevolala:-)

Avatar
andry (08.11.2015 )

Konečně Kilián udělal sice zase vyloženě líbivý, ale (zdá se) povedený počin! Polovinu úspěchu přisuzuju tomu, že tentokrát oslovil jiného parfuméra. Já jsem fascinovaná tím začátkem, jeden z nejlepších. Mýdlové bílé květiny zahalené mléčně-vanilkovo-pižmovým oparem - a to pižmo mi velmi připomíná McQueenův Kingdom. Zanedlouho mýdlo zjemní a květiny zesládnou krémově mléčnou vanilkou a i to kingdomovské pižmo se pomalu vytratí, aby uvolnilo prostor nastupujícímu dřevu.

Ano, santal tušený v pozadí je skvělým základem pro sytou tuberózu, křehký neindolický jasmín a vlahou nežampionovou gardénii. Všechno jedna báseň, než dojde na kámen úrazu, kterým je opravdu, ale opravdu mizerný cedr. Drhne, působí levně, strhává na sebe veškerou pozornost, přehluší tanec sladkých bílých květů a zbyde z toho levně působící dřevitost s kapkou sladkých citrusů a jemným bílokvětinovým nádechem. No Morillasi, to u Kiliánů nespraví ani tím hadím psaníčkem...

Avatar
wendulka (19.9.2015 )

Když nepočítám butikové exkluzivky Apple Brandy a Single Malt, většina Kilianů mě v poslední době moc neoslovila. Intoxicated vypadala hodně nadějně, jenže nakonec na mně pokaždé až přespříliš zesládla. Proto když byla před nedávnem ohlášena tahle květinovka, příliš jsem se nevzrušovala. Gardénii společně s tuberózou totiž snesu jen málokde.

Voulez vous coucher avec moi začíná svěžestí hořkého neroli, po němž se na vás vyřítí obrovská bílá kytice. Skládá se z krotké, nehoubičkovatějící gardénie, orosené konvalinky a růže. Nepůsobí však vůbec omamně, ale jako jemný, řekněme že klidně i večerní parfém tak, jak Kilian sliboval.

Po pořádném rozvonění vám pak na ruce zůstane už jen samotná gardénie, uhlazená do krémových tónů trochou vanilky a špetkou mléčného santalu. Tu slibovanou provokativnost tedy raději berte s rezervou, nicméně Voulez-vous coucher avec moi je milým, naštěstí neprvoplánovým a přitom dospělým parfémem, s nímž klidně můžete jít spát.