databáze 119970 vůní od 8501 značek a 1607 parfumérů

Veloutine Technique Indiscrète / Libertin Louison Technique Indiscrete

Veloutine
značka: Technique Indiscrète / Libertin Louison Technique Indiscrete
parfumér: Libertin, Louison
rok: 2008
určení: pro ženy
hlava: fialkové lístky, červené ovoce
srdce: fialka, růže
základ: kůže, pižmo, salyciláty
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Martula (26.9.2020 )

Příjemná dospělá fialka bez infantilních bonbónkových akcentů. Fialka suše pudrová, v semišových rukavičkách a vzdáleným náznakem něčeho ovocně růžového.

Avatar
wendulka (17.10.2015 )

Libertin Louison se prý údajně u téhle vůně nechal inspirovat romány Barbary Cartlandové - typická červená knihovna, zasazená do historického prostředí, tj. dobou, kdy byly růže a fialky ve vůních populární. A musím uznat, že samotná fialka je tu opravdu krásná, přirozená a nebonbónková, jen jemně zapudrovaná bílým pižmem.

Dokonce jí sluší i kombinace s růží, která vytváří ten typický rtěnkový akord s tím, že tady použité červené ovoce nepůsobí vůbec rozjuchaně a dokonce z ní ani nemám pocit, že by na povrchu vytvářela olejovitý film, jako si to na mně najednou zvykla dělat Lipstick Rose. A příjemná je i kabelka, do níž rtěnku nakonec uložíme vedle rukaviček z jemného semiše. Jen je hrozně tělová a ani s výdrží to není o moc lepší.

Avatar
andry (31.1.2015 )

Tohle by byla bývala fakt hezká fialka, protože na mně nejde do tuny pudru v lila odstínu, ani do sladka – což přisuzuju kombinaci s růží, že si uchovává svůj květinový charakter, dokonce s nádechem červeného bobulového ovoce. Ovšem namísto kůže tu mám hromadu suché omítky, která se s fialko-růží přetahuje o vedení a jednou má navrch jedna strana, po chvilce druhá, každopádně je to velká škoda, protože jako dáma v zaprášených montérkách by se mi vonět nechtělo..