databáze 126951 vůní od 8721 značek a 1656 parfumérů

Vallée des Roses Parfum Prissana

Vallée des Roses
značka: Parfum Prissana
parfumér: Lomros, Prin
rok: 2020
určení: unisex
složení: amyris, černý pepř, skořice, kopajský balzám, damašská růže, datle, pryskyřice elemi, guajakové dřevo, jasmín sambac, myrha, větvičník, pomeranč, perská růže, granátové jablko, santalové dřevo, tabák, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (1)
Avatar
wendulka (07.3.2021 )

Je pugetem růží, které stejně jako v Dirty Flower Factory někdo rozházel do hromady písku a štěrku, jen tuhle místo chilli koření tvoří kromě drceného pepře mnohem příjemnější, najemno namletou skořici. No Prinovy růže jsou vždy mnohovrstevnaté, proto má v sobě navíc i ovocný likér z červeného pomeranče s kořením a špetkou tabáku a vanilkou z Broken Theories, vytvářející společně se sladkokyselým granátovým jablkem dojem sklenice grenadiny. Najdete tu i datle z Desert Suave.

V další fázi však ukáže ještě úplně jinou podobu, jíž je plnokrevná citrusově kořenitá rudá růže s hořkoslanou balzamickou ambrou a mechovými tóny chypre z Tauerovy Une Rose Chyprée. Ta Prinova ovšem místo vetiveru s labdanem, které na mně časem začalo mít tendenci hořknout a zlobit, obsahuje mnohem přívětivější směs pryskyřic, santalu, zemitě peprného guajaku a nádherné sladce dřevité myrhy.