databáze 124350 vůní od 8629 značek a 1632 parfumérů

Tiare (Eau de Parfum) Ormonde Jayne

Tiare (Eau de Parfum)
značka: Ormonde Jayne
parfumér: Schön, Geza
rok: 2009
určení: pro ženy
hlava: mandarinka, pomerančový květ, sicilská limeta
srdce: tiaré, frézie, leknín, jasmín, kosatec, ylang-ylang
základ: cedr, vetiver, santal, pačuli, mech, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
teena-s (30.11.2020 )

Jakoby se niche parfémem navonělo Prasátko z medvídka Pů,lehce zapařená bílokvětinovka(patrně živočišno jasmínu),pačuli s pižmem nejspíš pak vytvoří dojem vlhka a páry,exotiku květů mám ráda ale tady mám problém se k ní dostat-Piglet asi někde lítá s Ijáčkem a zbyl po něm jen vzdálený závan,navinulé sladko dřevito(pom.květu?),hezký tón ve vůni je pudrový kosatec,trochu zelený (na způsob No.19 Poudre),projekce je ale velké selátkové mínus jinak bych s ním taky kamošila

Avatar
Dalia (21.1.2020 )

Mýdlo s vůní citronu a nedefinovatelných květin.
Jemná a v podstatě neobtěžující vůně, ovšem pro mě bez jakékoliv zajímavosti.

Avatar
wendulka (09.3.2015 )

Pokud by někdo čekal nějakou velkou tropickou bílokvětinovku, pravděpodobně bude zklamán. Tiaré směsí osvěžujících nazelenalých citrusových aldehydů, kokosové tiaré, zelené konvalinky s hlínou a nahnilých banánových slupek (ylang) připomíná křížence Chanel Cristalle, La Vierge de Fer a AA Lys Soleia s kokosem navíc.

Po rozvonění pro mě naštěstí hlína s banány mizí, dokonce i tiaré se s tím kokosem umoudří. Začne bíle jiskřit a přikryta mlžným vetiverovým oparem dopadá ve sněhobílých vločkách na hřejivý mechový podklad. Jako většina vůní OJ, je i Tiaré ve finále spíš lehčí vůní, vysílající do okolí jen jemné závany, ale narozdíl od takové Ta´If je nutno ji už po 3 hodinách přiživit.