databáze 120000 vůní od 8503 značek a 1610 parfumérů

The Voice Of The Snake (Eau de Parfum) Gucci

The Voice Of The Snake (Eau de Parfum)
značka: Gucci
parfumér: Morillas, Alberto
rok: 2019
určení: unisex
složení: oud, pačuli, šafrán

kolekce The Alchemist's Garden

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
andry (27.9.2020 )

Kožený oud s na troud vysušeným šafránovým prachem vířícím kolem, na pozadí se sušenou bazalkou, pačuli s vůní hlíny bez deště a vzpomínkou na růži, která už odešla, ale zůstal tu po ní voňavý obláček. Je to vůně ze složek poměrně drsných, ale zpracovaná křehce - řekla bych, že to poměrně umně zjemnili pižmem jen do té míry, aby se ohladily hrany. Trochu se podobá Oud Essentiel (Guerlain), který je ale méně uhlazený.

Avatar
blackviolet (17.11.2019 )

Oudová vůně s oudem, který osciluje mezi sladkou ovocnou něhou, květinami a jemně dřevitou živočišností. Za ním hned pačuliová hadí kůže, suchý šafrán s růží a ambra.
Orientálka s oudem, který patří k těm nejjemnějším, luxusní dřevěná skříňka ozdobená orientálními motivy z hadí kůže, ve které se skrývá sladká ambra a růže s šafránem.

Avatar
Martula (02.11.2019 )

První přičichnutí..ano, tohle přece znám. Moje milovaná Oud Al Melka (Royal Crown), na které už druhý rok doslova ujíždím. "Uzený" oud. Vůně -nevůně, která se po chvíli rozkládá do božské nasládlé dřevitosti, v kontrastu s mýdovými květinovými tóny. Tento Had má s Oud Al Melka společný začátek. Oud a pačuli jsou temně zemité až gumové..zároveň něčím podivně přitažlivé, je tam ozvěna něčeho svěžího, hodně kontrastního.. postupně vůně sládne, zněžní a zpřítulní, i když je pořád dost živočišná. Je opravdu jako černý had skrývající se v rajské zahradě, zakázané pokušení, kterému nejde odolat. Jeho kůže je jemná na dotek, ale vyvarujte se prudkých pohybů, protože zuby má jedovaté. Hříšná přitažlivost. Nebude sedět každému. A já tleskám za to, že se Alberto Morillas konečně trochu odvázal a k řadě svých decentních a velmi kultivovaných vůní přidal i něco trochu kontroverznějšího. Za mě se to povedlo na 100%.