databáze 119415 vůní od 8487 značek a 1599 parfumérů

The Cobra & The Canary Imaginary Authors

The Cobra & The Canary
značka: Imaginary Authors
parfumér: Meyer, Josh
rok: 2012
určení: unisex
složení: citrón, kosatec, květ tabáku, kůže, seno
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
andry (26.7.2020 )

To si tak jedete na poněkud historicky vyhlížejícím kole venkovem, mezi poli, kde se suší seno, mezi záhony pudrových kosatců. Vítr vám cuchá vlasy a občas k vám zavane vůni vaší nové kožené tašky, co máte přes rameno a v níž vezete dědečkovi zásobu tabáku do fajfky, neb sortiment vesnické trafiky nenaplňuje standardy gentlemana. Slunce svítí, hmyz bzučí, ptáci cvrlikají, listí šumí, no hotová idyla. Teda až na to auto, co jede celou dobu před vámi a asi má rozbitý výfuk.

Avatar
wendulka (07.12.2019 )

Tahle vůně je po úvodním citrusovém osvěžení se špetkou zemitého kosatce skutečně jako jízda otevřeným cadillacem s koženými sedačkami po rozpálené asfaltové silnici kolem polí se stohy sena zatímco v kapse košile máte schovanou plně napěchovanou tabatěrku. Vyzkoušet by měli hlavně pánové, kterým už jsou křídla v podobě Muglerových A*Menů malá!
(14-07-2017)

Avatar
Cervanek (10.5.2018 )

Kobra a Kanárek - 2 kontroverzní zvířata.Vévodí zde vůně cigaret s kůží, která je prý asfalt. Za sebe však říkám, že je to příjemná vůně tabáku a cigaret, jejichž kouř ulpěl na jeho kožené bundě. Famózní a velmi příjemná a trochu připomíná mladšího brášku 03 Lonestar Memories, kde asfalt je pokrytý vůní vysušeného sena s nádherným kosatcem z O, UNKNOWN. Velmi zdařilá kompozice.