databáze 135005 vůní od 9139 značek a 1723 parfumérů

Sundowner Tauer Perfumes

Sundowner
značka: Tauer Perfumes
parfumér: Tauer, Andy
rok: 2021
určení: unisex
hlava: bergamot, pomerančová kůra, skořice, absolut růže
srdce: absolut kakaa, absolut tabáku, šáchor
základ: santalové dřevo, tonka, pravá ambra, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
blackviolet (04.12.2021 )

Prachová skořice se suchými tabákovými listy, lehce živočišnou ambrou a zeleným šáchorem, časem krásně zjemňuje a sládne. Pomerančová kůra s vanilkou a tonkou, které někdo přidá do ovocného drinku s kapkou alkoholu. Vůně santalového dřeva. Oranžový západ slunce.

Avatar
Martula (04.12.2021 )

Andy vyčaroval pomocí skořice, tabáku a hustého pomerančového nektaru obrovský, oranžový sluneční kotouč, který se kutálí po obloze k západu nad mořem. A když se dotkne obzoru, tak to zasyčí, jako když hodíte žhavý uhlík do vody. Ta vůně hřeje, hřeje jako večerní slunce za letního dne, nepálivě, konejšivě. Západ slunce na obloze zalité červánky, velkolepá podívaná z terasy čajovny s vodními dýmkami.

Avatar
Korsičanka (24.11.2021 )

Orientální bazar, z kavárny vychází omamná vůně tabáku a kolem víří všudypřítomný prach Marokánské pouště. Ale pozor! Ještě nějaká vůně okouzlí mé čichové buňky. A je mi zpropadeně známá!
Kterýpak Evropan propašoval silnou meruňkovici do konvice s čajem? Ha, odhalila jsem ho! Povaluje se v kavárně uprostřed tržiště, užívá si vodní dýmku a zapíjí pohodu místním čajem. Tedy vlastně... NAŠÍM ČAJEM:) Rychle ven - nadýchnout se opět vůně koření a santalu, a NEVYDECHOVAT, PROSÍM!

Avatar
Fleur (13.11.2021 )

Slunce ve flakónu jako dárek rozbalený pod vánočním stromkem: hustý pomerančový olej, vůně skořicových sušenek a holandského kakaa, mandlově nahořklá tonka a ovocně sladký tabák. Slunce jako vánoční ozdoba s odlesky zapálené svíčky, za oknem poletuje sníh ze santalových třísek.