databáze 108497 vůní od 8170 značek a 1508 parfumérů

Sundazed Byredo

Sundazed
značka: Byredo
parfumér:
rok: 2019
určení: unisex
hlava: kalifornský citrón, mandarinka
srdce: neroli, jasmín sambac
základ: cukrová vata, bílé pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
andry (16.11.2019 )

Zase nic složitého… Sladký pomerančový květ s vanilkou a měkkým bílým pižmem ala Mon Precieux Nectar, přecházející mírou hebké sladkosti až k cukrové vatě Reminiscence Dragée, s přidanou hořkostí neroli a strouhlou mandarinkovou kůrou, což vůni nadlehčuje a osvěžuje. Nepochybně je to vůně zalitá sluncem.

Avatar
Korsičanka (14.8.2019 )

Vůně začíná citrónově - ostřejší tón vydrží však jen 5 minut a nastoupí nádherná sladká mandarinka, jež jásá a drží. Po půlhodince zjemní a nakonec se objeví stopa cukrové vaty připomínající Baccarat Rouge 540 bez dezinfekce. Na oblečení drží do druhého dne, na kartičce vysílá závany dlouhodlouhých 5 dní.

Avatar
Martula (19.5.2019 )

Vůně má představovat kalifornské slunce a opalování na pláži. Za mě tady slunce představuje ohromná, sytě oranžová mandarinka, která pluje po tyrkysové kalifornské obloze a ze které vystřikuje čerstvá šťáva, vytvářející zářivou korónu. Mandarinka svítí na háje pomerančovníků a na stánky s pomerančovou zmrzlinou podél pláže.
Je to prostě óda na vůni kalifornských medových mandarinek a pomerančových květů. Vůně každým coulem letní a nabíječ energie.