databáze 118002 vůní od 8441 značek a 1588 parfumérů

Splendiris Dusita Paris

Splendiris
značka: Dusita Paris
parfumér: Umavijani, Pissara
rok: 2019
určení: pro ženy
složení: kalábrijský bergamot, mandarinka, krvavý pomeranč, list fialky, fíkový list, semínka mrkve, kosatcové máslo, fialka, májová růže, jasmín sambac, madagaskarská vanilka, cedrové dřevo, haitský vetiver, pravá ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Evanilla (05.7.2020 )

Hned po aplikaci se projeví kosatec, vcelku zemitý a podkreslený citrusy. Ty jsou dobře vychované a postrádají kvality různých osvěžovačů. Zespod ze začne prolínat cosi máslového, hutného a smyslného. Pak vůně zesládne a objevují se lehce jedlé tóny - fialkové pralinky. A nakonec jsem objevila i vůni čaje - zeleného s jasmínem. Splendiris je elegantní, transparentní, oproti dosud vyzkoušeným vůní od Dusity je až strohý. Dovedu si jej představit i na upraveném muži. Těžko se popisuje, sice v něm spíš rozeznám jednotlivé složky, ale zase voní co půl minuty trochu jinak. Žádnou podobnou kosatcovou vůni si nevybavuji.

Water so clear, be careful though, you might still get drowned in it.

Avatar
slniecko (15.3.2020 )

Najprv jemne citrusový úvod, potom príde na radu púdrový kosatec a mrkvové semienko. Strašne mi to niečo pripomína, napadá mi Hiris od Hermés, ale už som ho dlho nemala v rukách, no a potom, veľmi nečakane príde kamilkový čaj. Ale nie nejaký slabý čajíček, dobre hustý a vylúhovaný odvar z kamiliek. Púdrový kosatec sa vracia aj s množstvom zelene, a trochou mokrej hliny. Drydown mäkko púdrový. Pre milovníkov kosatca nutné aspoň skúsiť.

Avatar
blackviolet (18.10.2019 )

Splendiris je hlavně o fialce a ne o kosatci. O fialce sladké, až bonbónkové, pudrové a se zeleným fialkovým a fíkovým lístkem. Kosatec s mrkvovým semínkem se snaží fialce ubrat trochu sladkosti, ale nepodaří se mu to. Trochu úspěšnější je vetiver, ale jenom dokud fialce nepřijde na pomoc fialkové mýdlo.
Navíc se drží spíš u těla a ani výdrž nemá moc dlouhou.

Avatar
Cervanek (22.8.2019 )

Se Splendiris, kdy název vůně nechala samotná Pissara Umavijani na svých fanoušcích, se kterými čile komunikuje na sociálních sítích a nastínila jim lehce nóty složení, přichází do značky nový vítr. Výsledkem je povedená svěží fialková nádhera, vzdušná a lehká jako pírko, kdy v ní probleskuje vůně fíků.