databáze 134890 vůní od 9133 značek a 1721 parfumérů

Sova Slumberhouse

Sova
značka: Slumberhouse
parfumér: Lobb, Josh
rok: 2012
určení: unisex
složení: tonka, poupě topolu, chmel, seno, vanilka, kastoreum, ambra, včelí vosk, akácie, kakao, dýmkový tabák, araukárie, komonice

výroba ukončena

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
wendulka (23.5.2021 )

Je příbuznou Baque a Ore. Pracuje totiž se stejným aromatickým tabákem s drhnoucími dřevitými a koženými tóny. V Sova jsou to jeho sušené lístky rozsypané ve stohu sena společně s chmelem a jehličím. Z Ore si vypůjčila hutnou koňakovou ambru s kakaem a vanilkou, zahuštěnou navíc mandlovou tonkou a kumarinem a prohřívanou propolisovým včelím voskem a příjemně živočišným kastoreem. A jako všechny vůně od této značky má skvělou výdrž.

Avatar
Renusatko (22.3.2021 )

V začátku cítím velice výrazně seno. Čerstvě usušené, ale ještě rozhozené na louce. Slabě je cítit celou dobu, i když později se zvýrazní spíš chmel a tabák a vůně působí trochu zakouřeně. Postupně sládne vanilkou, ambrou a kakaem. Není přeslazená. Slumberhouse jsou většinou hutné a plné vůně. Je to tak i tady a určitě je, stejně jako ostatní, odlišitelná.

Avatar
Cervanek (21.11.2019 )

SOVA není pro každého, ovšem milujete-li husté až sirupovité a živočisné vůně jako třeba od Lutense, kde je seno, kůže, fajfkový tabák, medová nesladká vanilka,výrazné pižmo, koření zázvoru s hřebíckem, trocha kakaa jako v ORE, koňakovitá ambra, bude se Vám líbit i SOVA. Jinými slovy - bylinná krása s vůní sena a kůže. A jak je u kreací Joshe LOBBA zvykem, i tato skvěle drží.