databáze 120135 vůní od 8510 značek a 1611 parfumérů

Smoke & Mirrors Alkemia

Smoke & Mirrors
značka: Alkemia
parfumér: Lamoureax, Sharra
rok: 2010
určení: unisex
složení: kouř, dřevité tóny, madagaskarská vanilka, tonka

parfémový olej

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
alibi (29.2.2020 )

Parfém voní přesně jako dým z ohýnku (do kterého ohňostrůjce naházel jenom dřevo a žádné jiné nesmysly) a plná pusa vanilkových rohlíčků. Kouř tak realistický, jak si jen dokážete představit, uzené dřevo a vanilkou navoněný ne příliš sladký piškot. Dcera zavětřila, hned jak jsem za ní přišla Smoke & Mirrors navoněná. "Hezky voníš. Jako kouř a borůvkový cheesecake."

Zatím jsem zkoušela vrstvit jenom s vanilkovou vůní Eau des Missions (Le Couvent des Minimes) a opravdu její sladkost zmírnila. Přesto se mi samotná Smoke & Mirrors líbí víc.

Avatar
prďola (25.11.2019 )

Tato vůně byla údajně vytvořena pro vrstvení, ideálně pro utlumení příliš sladkých vůní nebo pro uhlazení a zjemnění chypre a dřevitých vůní. K tomu, abych ověřila zda vrstvení opravdu zafunguje, jsem se zatím nedostala... protože tato vůně je magická sama o sobě.
Složení je velmi jednoduché a výsledek opravdu velmi povedený - cítím krásný autentický kouř z dohasínajících dřevěných uhlíků. Průzračný kouř s lehounkou stopou kadidla, kterou chvilkami nahrazuje svěží vanilka. A to je všechno... posvátný, lehce nasládlý kouř, který se vznáší kolem mě.

Možná, že samotná vůně není vhodná pro nošení "mezi lidi", ale pro moje osobní potěšení je naprosto ideální. Výdrž přesahuje 10h.