databáze 119415 vůní od 8487 značek a 1599 parfumérů

Slow Dance (Eau de Parfum) Byredo

Slow Dance (Eau de Parfum)
značka: Byredo
parfumér: Epinette, Jérôme
rok: 2019
určení: unisex
hlava: opopanax
srdce: růžová pelargónie, labdanum, fialka
základ: vanilka, pačuli
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
andry (16.5.2020 )

Začíná pelyňkově hořce a zároveň ovocně a šťavnatě, jako grep nebo hořký pomeranč se ždibíčkem kouře. Ovocnost postupně mizí a je nahrazována krémovou vanilkou zamíchanou se semišově nahořklou, až trochu bylinnou kouřovostí s jemným nádechem pelargonie. Po rozvonění mi připomíná Memory Motel (Une Nuit Nomade).

Avatar
blackviolet (30.12.2019 )

Tanec, který začíná rychlým svěžím vyzváním k tanci s citrusy a sladkokyselým rybízem.
Nad parketem se vznáší sladká myrha, semišové labdanum a pačuli jsou teplá kůže těl, která se k sobě tisknou. Zeleně květinová pelargonie a vanilka pro trochu rytmu. A pak už jen spočinutí v sametových poduškách s fialkovým pudrem.

Avatar
jerry (30.12.2019 )

Suchá pryskyřice a pod ní zelený cypřiš s čerstvě utrženými jalovčinkami. Po rozvonění převládla sladce pudrová kůže v závoji sladce ovocného kouře. Unisex s příjemné dlouhou výdrží.

Avatar
wendulka (09.12.2019 )

V pomalém rytmu se z deštivého podvečera, zahalené do pryskyřičnatého soumraku, vynoří černá sametová fialka z 1996. Před vstupem do tanečního sálu s vysokými studenými vlhkými zdmi se zahřeje sklenkou ambrového koňaku. Odloží svoje kožené labdanové rukavičky a ladnými kroky se pozvolna přemístí ke krbové římse, na níž stojí skleněná dóza s fialkovými bonbóny a mléčně čokoládovými pralinkami, jimiž si ji získal už semiš v 1996.