databáze 143790 vůní od 9527 značek a 1814 parfumérů

Signature VII Royal Diwan Group / Western Valley Avenue London

Signature VII
značka: Royal Diwan Group / Western Valley Avenue London
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
hlava: černý rybíz, tangerinka
srdce: pižmo, ambra
základ: dřevité tóny, vanilka

Signature Collection

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Cervanek (28.11.2021 )

Květinově-ovocný Narcissus. Lehké pižmo kompozici jemně načechrává. Jsou zde citlivě a harmonicky zakompované voňavé květiny, které nejsem schopna zcela rozklíčovat s vůní cedrů, zralého ovoce a právé ambry, která parfému dodává luxusní tón.. Kompozice je nádherná,má šmrnc a šarm, je elegantní, ležérní, příjemná, vyvolává pocit pohody v přímořském městečku někde na jihu.

Avatar
Dalia (09.5.2021 )

Vnímám zde zastřené lehounce kyselé tóny černého rybízu, jemné květiny a dřevo. Ovocná šťavnatost se ztrácí v suše dřevité nasládlosti, ale po rybízu stále zůstává lehká stopa a tím získává celá kompozice příjemný šmrnc.

Avatar
alibi (10.7.2017 )

Je jako má druhá kůže. Neobtěžuje, přesto voní celý den. Ráno jsem se navoněla a v sedm večer mi tchýně řekla, že příjemně voním. Je jemná květinová, lehce gurmánská. Voní magnólií a kandovanou kůrou, pivoňkami, tonkou a jemným karamelem.

V rámci velikonočních příprav pomáhám s přípravami a chystám těsto na beránka ala biskupský chlebíček. Posekám pražené mandle, vůbec nešetřím kandovanou pomerančovou kůrou, přihodím i kandovanou třešinku pro barvu a ždibec vanilky pro vůni. Představuju si, jak bude šmigrustníkům chutnat, jak jim zesládne na jazyku. Zvlášť JEMU, mému rytíři, platonické lásce. Sním s otevřenýma očima - co si obleču, jak se navoním magnólií, pivoňkou a fialkami a co mu řeknu, až přijde. Ani si nevšimnu, že jsem nachystané dobroty dala do formy jen tak, nezamíchané do těsta. Cukr v troubě už na nich zesládl na karamel. A taky při tom mém snění přehlédnu, že po mně můj platonický milý přes okno zamilovaně pokukuje :)