databáze 126594 vůní od 8705 značek a 1652 parfumérů

She Came To Stay Timothy Han Edition Perfumes

She Came To Stay
značka: Timothy Han Edition Perfumes
parfumér: Han, Timothy
rok: 2014
určení: unisex
hlava: růžová pelargónie, bazalka, citrón
srdce: indonéský hřebíček, muškátový oříšek, cedrové dřevo
základ: pačuli, vetiver, labdanum, větvičník
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
alibi (07.4.2021 )

Ani jsem se jí nemusel ptát, jestli zůstane, protože si sebou přinesla květináč s muškáty pečlivě vystlaný mulčovací kůrou, a jakmile ho postavila na okenní parapet, oblékla si zástěru a uvařila rajskou. Pronikavě vonící trsy listů a červených kvítků zakryly stářím seschlé a rozpraskané dřevo parapetu, sladkokyselá rajská kořeněná muškátovým oříškem, bobkovým listem a novým kořením zaplnila hladový žaludek a její přítomnost zacelila mou bolavou duši. Přišla zůstat. .... To je tak, když si něco sugestivního a zapamatovatelného o vůni přečtete ještě před zkoušením. Tímto děkuji Svěženkáři z Parfumanie za tu rajskou :-) Ale je to krásné. Geranium, kůra stromů, citronová šťáva a muškátový oříšek. Hřejivé a pozitivně uklidňující.

Avatar
svěženkář (24.2.2021 )

Rajský sex

Tahle holka ví, jak na to. Otevřela flašku. Gin od Žufánka. Já jí přinesl pelargonie, v květináči. Nalili jsme si a vonělo to trochu jako v laborce či u zubaře... Než jsem utrhl květ pelargie a dal jí ho za ucho. Následný polibek měl příchuť ginu a trvání věčnosti. Dívali jsme se na sebe... dokonalá předehra. Jídlo. Před a nebo po sexu. Hladové pohledy. A protože věděla, že láska prochází žaludkem, udělala rajskou. Chutnala sladce. Horká, sladká... jako ona. A pak jsme se přesunuli za žhavých polibků s příchutí rajské (hřebíčku) a ginu (citron, koření) do ložnice na santalovou postel. Květ pelargonie za jejím uchem stále voněl a nějakým zázrakem tam zůstal. I ona zůstala.

/// Zajímavá květinovka se suchým beafeaterovým úvodem (s kapkami citronu) a vzdušnou vůní růžových pelargonií. Pelargonie postupně sládnou, spojí se na chvíli (mezi 15-30 min.) se směsí koření (bazalka, hřebíček, muškátový oříšek). Dominuje hřebíček z rajské omáčky. Poté se pelargonie vrátí s nyní již jemnějším hřebíčkem. A od 40-50 min. se objeví světlý hřejivý santal prohřátý pačuli. A chladivý vetiver na hladkém cedru. ///

Zachumláni pod dekou prohřátou živočišným teplem (pačuli, jemný cedr) se přesuneme s pokračováním na kožený gauč. Tady je vůně nejerotičtější. Chraplavý vetiver trochu škrábe, živočišná horkost těl (pačuli nasládlé sametově sladkým hřebíčkem podkreslují nězně vzdušné pelargonie jak intimní dotyky zamilovaných). Láska, důvěra. Nappa kůže teplá od dvou těl.

Pelargonii máš za uchem... a tu chvíli smyslného spojení okořeníme. Jsi sladko-kořeněná!
She came. To stay. The world stayed behind, the world stood still.

Drydownn nabídne vůni pelargonie se vzdušným vetiverem na chladivém cedru, ale ta rajská chvíle je sladká. Sladká po hřebíčku z rajské.

...věděla, že láska prochází žaludkem, tak udělala rajskou. A zůstala. Několik hodin (4-6... ale na tom vlastně nesejde... když jí miluješ, neřešíš to...)

#niche #květinovka #rajská

Avatar
euridike (29.5.2020 )

Nadechni se.
Zhluboka.
To bude dobrý, jen dýchej.
To jsi přece věděl…
Když maně a roztržitě pohladila dvěma prsty okvětí růžové pelargonie v květináči na bílém parapetu…
Když do meduňkové minerálky jedním stiskem vymáčkla víc limetové šťávy, než sama čekala…
Když do cejlonského čaje s obdivuhodnou samozřejmostí přihodila pár načernalých hřebíčků a snad miligram prachu z muškátového oříšku…
Už tehdy jsi to věděl.
She came to leave…

= doporučená hudba = SYML – Mr Sandman