databáze 109928 vůní od 8220 značek a 1527 parfumérů

Series 3 Incense: Ouarzazate Comme des Garçons

Series 3 Incense: Ouarzazate
značka: Comme des Garçons
parfumér: Buxton, Mark
rok: 2002
určení: unisex
hlava: pepř, muškátový oříšek, šalvěj muškátová
srdce: kadidlo, kašmírové dřevo, dřevo wenge
základ: pižmo, vanilka, labdanum
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
cashic (08.11.2019 )

suchá šalvěj - bylinný pouštní vichr, který mi hned zkraje udělal tu radost, že se nechal chytit a zkrotit jako Pokémon do podoby rozpustilého vánku... krémová dřeva s pižmem hladce splynuly s pokožkou a připravily tak písečné kluziště, kde se šalvějový vánek, kadidlem jen tak jištěný zezadu pro případ, že by mu došel dech, mohl vesele prohánět, sem tam zavířil v taneční piruetě, chvílemi se přišel i přitulit a nechal o to více vyniknout teplý písek, poskládaný do hladkých dun a házící perleťové odlesky, jako rybí šupiny... je v něm jen tušená síla, mohl by se vmžiku proměnit v pouštní bouři, ale už je váš a chce být hodný... vůně tak zůstává příjemně tělová, intimní... nádhera, těším se na to, jaká bude v létě...

Avatar
jerry (01.2.2019 )

Patří sice do "kadidlové série", ale kadidlo je jemné a nenápadné (navíc znatelné pouze zpočátku). Teplá sladce dřevitá a kořeněná vůně - ale všecho je tak akorát. Je hodně na hraně mezi unisexem a ryze pánskou vůní.

Avatar
ModestMourek (31.1.2019 )

Čerstvě nadrcené kuličky pepře, sušené oregano, sušená šalvěj, suché čajové lístky, prašné dřevo se stopou kadidlového kouře a hřejivý balzám. Velmi intimní vůně, po hodině je cítit jen u kůže. Z kadidlové pětice je nejméně kadidlová.

Avatar
kwitek (22.2.2015 )

Tak tohle je vůně pro ty, kterým se kadidlo sice líbí, ale "ocaď pocaď". Toto je akvarelové, umírněné až mazlivé - takové kadidlátko. Spolu s hřejivou kompozicí dřeva, koření, bylin a nasládlého vanilko - labdanového základu vytváří velmi příjemnou a nositelnou vůni - pro mě asi jedinou nositelnou z této řady. A ten pepř s muškátovým oříškem se mi tam vážně líbí - díky nim je Ouarzazate sice umírněné, ale ne nudné. Nosila bych z fleku.