databáze 145472 vůní od 9612 značek a 1830 parfumérů

Saringkarn (ศฤงคาร) Prin

Saringkarn (ศฤงคาร)
značka: Prin
parfumér: Lomros, Prin
rok: 2020
určení: unisex
složení: šafrán, champaca, jedlový balzám, ambra, damašská růže, májová růže, tabák, kůže, tmavá čokoláda, pečená švestka, thajský oud, pižmo, větvičník, mošusové semínko, kouř, kadidlo, ylang ylang
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Fleur (17.8.2022 )

Z téhle vůně mám zvláštní pocit, jako kdyby byla těžítkem, pod kterým v poryvu průvanu všechno ostatní vlaje. To těžítko je z pryskyřic s mýdlovo ambrovou vůní, uvnitř jsou zalitá tělíčka včelích královen a kousky nikoliv kůže, ale kožešin. A vítr si zatím kolem něj hraje s kouřem, zeleným jehličím a nasládlými květinami. Růže se mihla jen jako celebrita, která si chce uchovat soukromí, ale to nevadí, punc luxusu vůni dodala.
Pro mě ovšem není, ten hutný živočišný střed mě unavuje a stahuje k zemi.

Avatar
blackviolet (28.8.2021 )

Vůně, která jako by sem přišla z lepších časů. Mnohovrstevnatá, vyvíjející se, bohatá, s dobrou projekcí a dlouhou výdrží a ne pro každého. Ambrová tinktura s teplým voskem, ovocně švestková, ale už s prvními stopami živočišnosti. Náznaky chypre a květin, které se budou rozvíjet. Kromě kůže a lesní pryskyřice pak dostaneme krémově ambrovou, trochu zakouřenou růži s větvičníkem.

Avatar
wendulka (22.1.2021 )

Tahle šafránově semišová růže je temná a nespoustaná jako bouře na moři, kdy noční nebe s kouřově černými mračny kadidla jen tu a tam protínají ambrové blesky, které odhalí, že její kožená zbroj je zdobená zlatem. Když se rozzuří, její oříškové oči ztmavnou do čokoládových tónů a její jindy vnímavý pohled pak bodá jako jehličnaté ostny.

Je zocelená dlouhými jízdami na hřbetě arabského vraníka. Dlouhé vlasy jí voní po sušeném tabáku. Polibek jejích rtů je sladký jako máslově ovocný ylang a opojný jako švestkové víno. Má půvab padlého anděla, no pro její nelítostnost ji nazývají pomstychtivou děvkou. V jejích žilách koluje řecká krev, ale její srdce je perské. A její jméno? Artemisia.