databáze 130060 vůní od 8886 značek a 1678 parfumérů

Sampaquita (Eau de Parfum) Ormonde Jayne

Sampaquita (Eau de Parfum)
značka: Ormonde Jayne
parfumér: Schön, Geza
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: bergamot, tráva, liči, magnólie
srdce: frézie, konvalinka, růže, absolutní jasmín sambac, leknín
základ: mošusové semínko, mech, pižmo, vetiver
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
teena-s (12.7.2020 )

Nasládle vodní průsvitně mazlavý vrah, kombinace složek (ne nepodobná Amouage Ciel) je v chladu houpačem žaludku,na dnešním větrném slunci snesitelná po ohřátí o 20 stupňů a odvanutí konvalinky s leknínem směrem k Pisárkám,v kombinaci s perlícíma se kapičkama potu se ufrituje do opalováku ve stylu vůní T.Forda a pak už ji beru na milost

Avatar
Evanilla (05.7.2020 )

Na začátku mě atakuje osvěžovač vzduchu s květinovou vůní, hned na to vyleze liči a dodává vůni výraznou ovocnost. Je středně sladká. Nemůžu se zbavit dojmu květinovky bílé obecné, takových už tu bylo. Je ukřičená a ostrá, působí na mě trochu lacině. Nato se přidá nepříjemný kovový tón a je - pro mě - dokonáno.

Avatar
ModestMourek (30.6.2020 )

Štiplavé bílé květiny ustupují mechovému větvičníku a slanému vetiveru, uhlazenému mýdlovým pižmem do podoby mýdla s jelenem. Připomíná mi Eau du Ciel (Annick Goutal).

Avatar
wendulka (27.4.2017 )

Přestože má tahle vůně v názvu jasmín, není potřeba se ho vůbec obávat. On se totiž zcela ztrácí v záplavě šťavnatého liči a dalších květů jako citrusových tónů magnólie, svěží růže a frézie a dalších vodních květů. Hřejivý pižmově-mechový základ pak už jenom vůni příjemně zakulatí. A úplně klidně by mohla být i svatební vůní.