databáze 112848 vůní od 8293 značek a 1554 parfumérů

Royal Pavillon Etro

Royal Pavillon
značka: Etro
parfumér:
rok: 1989
určení: pro ženy
hlava: růže, jasmín, ylang-ylang, mimóza, fialka
srdce: santal, vetiver, větvičník
základ: kastoreum, cibetka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
daniela (22.2.2020 )

Spousta květin, čerstvých, nasládlých i bujně zelených. Po chvíli začne vůně chytat gumový nádech, ale ten se naštěstí promění v dým, stoupající ze zapáleného františka - ne kadidlového, ale barevného s exotickou sladkou vůní, mírně kořeněnou. Trochu mi to připomnělo původní Anaïs Anaïs. Po úplném rozvonění je Royal Pavillon sytá a sladce mýdlová květinovka.

Avatar
ModestMourek (28.4.2019 )

Krásný ovocný jasmín se prolíná se sametovým mechem prohřátým živočišným cibetem a sládne bonbónovou fialkou podbarvenou mimózou. Závěr tvoří mýdlové pižmo se zbytkem cibetu. Kvalita parfémů od Etra mě nepřestává příjemně překvapovat. Výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
wendulka (18.11.2015 )

Tahle zimní zahrada začíná ostře svěží, hořkou zelení a živočišným, palčivě dřevitým hřebíčkem. Netrvá však dlouho a zeleň měkne. Objevuje se studený a vlhký mechový podklad, na němž postupně rozkvétá "mýdlový" ylang a mimóza s nepatrně nasládlou fialkou. Nějakou dobu jsou obklopeny kouřem z drhnoucího vetiveru, ale pak přece jen zvítězí zelená sametovost, jemná květinová pudrovost.

Avatar
andry (20.1.2015 )

Ohromně zvláštní vůně, na absolutní hranici mezi óóó, zajímavé a neobvyklé! a uuuf, eklhaft! Jednoduše řešeno jsou to syté květiny (růže, ylang, jasmín) a dřevité zeleno (větvičník a dřevo), zpod kterých se neúnavně dere neodbytný závan pavilónu s poměrně aromatickými živočichy. Na kom zvířátka nedělají neplechu, určitě by měl zkusit, kombinace je to totiž sice odvážná, ale věřím, že na správné nositelce může být dokonce klasicky elegantní.