databáze 134870 vůní od 9131 značek a 1721 parfumérů

Rouge (Eau de Parfum) Royal Diwan Group / Western Valley Avenue London

Rouge (Eau de Parfum)
značka: Royal Diwan Group / Western Valley Avenue London
parfumér:
rok: 0
určení: unisex
složení: brazilský růžový pepř, italský bergamot, černý rybíz, broskev, magnólie, marocký jasmín, damašská růže, květ a kořen kosatce, květy pomerančovníku, pačuli, libanonský cedr, ambra, vanilkový lusk, bílé pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Cervanek (28.11.2021 )

Uhrančivá, zářivě červená a omamné ovocná chypré růže malinovo-rybízová. Od prvního okamžiku svádivá, erotická, sexy, velmi proměnlivá, přitom pozitivně laděna krasavice, která snad svede každého, koho potká. Luxusní parfém nabitý kvalitními olejovými esencemi především omamné magnólie a jasmínu se sladkou broskví a sladkokyselou tangerinkou. Mohla by být v řadě rudých Tauerových flakónů jako zcela nová vůně Douce et Fruitée. Rouge je hustý, sytý, perlivý, silný a nesmírně přitažlivý parfémový extrakt. Potřebuje také trochu času na rozvinutí a rozvonění se a tato fáze je velmi zábavná a překvapující. Nechť si ji milovníci neobvyklých růží pozkouší na vlastní kůži sami.

Avatar
Martula (16.5.2021 )

Vůně, která svým způsobem opravdu vystihuje podstatu červené barvy. Nápadná, dráždivá, přitahující pohledy. Ne každý ji bude chtít nosit, ale zaručeně vyvolá pozornost. Rudá růže, optimisticky vyladěná ovocnými tóny rybízu a malin, sytá a šťavnatá. S decentním podkresem balzamické ambry a hebkého pižma, aby dokonale vynikla.

Avatar
Dalia (14.5.2021 )

Je letní odpoledne, které je přímo stvořené k lenošení někde ve stinném koutě jinak sluncem zalité zahrady. A tak si lenoším na dřevěné lavičce, občas usrknu chladnou perlivou limonádu s malinovou příchutí a užívám si okamžiku všemi smysly. Keříky rybízu jsou obsypané zralými plody a ty, které jsou červené, barevně ladí k rozkvetlým růžím, co tak omamně voní …
Rouge je v úvodu perlivá, zelenými tóny lehounce nahořklá, ale zároveň se takřka ihned objevuje růžová sladkost, která postupně nabírá na síle. Vše se točí kolem sytě vonící růže. Chvilková ovocnost, dřevitost, hrstka pomerančových květů nebo měkké pižmo jsou zde jen proto, aby vytvořily bohatě zdobenou kulisu pro královnu květin.