databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Rose de Petra Stéphane Humbert Lucas 777

Rose de Petra
značka: Stéphane Humbert Lucas 777
parfumér: Lucas, Stéphane Humbert
rok: 2013
určení: unisex
hlava: liči, granátové jablko, růže
srdce: bulharská růže
základ: pepř, kardamom, kmín
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (30.6.2022 )

..naovocněle mýdlová růže - jako by vystoupil kus z Chanel No 5...
Tak už teď, po pár vteřinách chápu, proč se tahle vůně tak moc líbí...
...je to o pár odrůd růží bohatější Chanel No. 5 s přidanou luxusně delikátní, živočišnou hodnotou z kmínu,
kdy po chvíli se chanelová stopa nenásilně upozadí a vystoupí velejemná pikantnost z kardamonu, jenž v kombinaci s pepřem vytváří až hedvábně
šafránový dojem.
Řekla bych, že
nádherné...
...vysoce elegantní orient růže

Avatar
andry (29.5.2022 )

Nevoní mi jako žádná jiná růže. Pulzující tmavě rudý květ se šťávou z granátového jablka barvící prsty. Pudrovost, jako kdyby byla růže ve vůni v doprovodu zástupu fialek, se mění na prachovou pikantní kořenitost trochu ve stylu Sous le manteau.
Soleil de Jeddah mě nikdy neoslovila, ale tohle se povedlo.

Avatar
Fleur (22.5.2022 )

Nektar z růží, ještě než se k němu dostaly včely. Hebká, čistá vůně, jíž koření paradoxně přidává na hebkosti, jako kdyby vůní prostupovala neviditelná nervová vlákna z kardamomu a pepře, která s tím obřím květem růže zlehka pohybují.

Avatar
slniecko (28.8.2020 )

Ruža. Veľká tmavočervená červená ruža. Orientálna ruža. Šťavnatá ruža s ovocím, ale to ovocie je granátové jablko. Suchá ruža s horou aromatického korenia. Zamatová ruža s trochou živočíšnych tónov. Ale v akejkoľvek fáze, je to dominantná ruža a všetko ostatné ju len s úctivým úklonom sprevádza. Nádhera.

Avatar
blackviolet (08.6.2016 )

Petra, antické město z růžového pískovce uprostřed pouště a růže, královna květin. Růže z Petry je orientální růže, ale klidně zapomeňte na všechny orientální růže s oudem nebo pačuli, tahle růže je jedinečná. Než se objeví ve své orientání podobě na růžovém pískovci a než na horkém slunci zkamení, ukáže svou ovocnou a šťavnatou stránku s granátovým jablkem a sladkým liči. Vzápětí ji zahalí kardamom a lehký obláček pepře se stopou římského kmínu. Od začátku až do konce ale zůstane dominantní červená růže.