databáze 119415 vůní od 8487 značek a 1599 parfumérů

Rosé All Daé Gallagher Fragrances

Rosé All Daé
značka: Gallagher Fragrances
parfumér: Gallagher, Daniel
rok: 2018
určení: unisex
složení: jablko, hnědý cukr, med, labdanum, bílé pižmo, pačuli, švestka, absolut turecké růže, australské santalové dřevo, ocel, tonkový absolut, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Miru (28.4.2020 )

...jeďte si pomalu prstem od začátku až do konce po jednotlivých ingrediencích ve složení vůně a
to je přesně ono.
Není potřeba psát nic víc.
Snad jen - že je to táhle vláčné, podprahově tlumeně naalkohovělé, takové zlatisté malátné alkoholové opojení.
(já tam vyloženě štrůdl ani povidla nemám. Na mně je to gurmánsky orientální vůně. Hustá, příjemně hutně lahodná tavenina)
Typově = Bois de Paradis Parfums DelRae x Morph Cruda
...v jistých outfitech může být velmi rajcovní...

Avatar
wendulka (05.3.2020 )

A tady se zase můžu podepsat pod recenzi andry. Tohle je růže leda ve smyslu růžové marmelády, která posloužila jako doplňková surovina pro ozdobení jablečného štrůdlu s rozinkam a skořicí místo šlehačky. A pokud ani po této kalorické bombě stále nemáte dost sladkého, můžete si k němu přidat i teplá švestková povidla, vydatně oslazená medem a zkaramelizovaným hnědým cukrem tak, že se lepí mezi prsty.

Avatar
andry (14.1.2020 )

S tou růží to tady považuju poněkud za nadsázku, protože je velmi dobře maskovaná jablečným štrůdlem právě vytaženým z trouby. Celá místnost voní skořicí, ambrou a horkými jablky, krystalky třtinového cukru křupou mezi zuby, med se lepí na prsty a kdybyste si chtěli přidat, můžete si ještě lžičkou přímo ze skleničky nabrat horká švestková povidla. Po tomhle to vypadá zítra na celodenní růžovou dietu.