databáze 126890 vůní od 8715 značek a 1654 parfumérů

Rasheikha (Concentrated Perfume Oil) Makkaj

Rasheikha (Concentrated Perfume Oil)
značka: Makkaj
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
složení: mandarinka, ananas, damašská růže, indický jasmín, tuberóza, pomerančový květ, kardamom, skořice, mandlový nugát, vanilka, med, karamel, kůže, ambra, santal, cedr, tonka, pačuli, kambodžský oud, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Miru (27.2.2021 )

...ovocný nugát.
Laskomina na první dobrou...
Všechny ingredience ve složení tam jsou. Roztaveny, rozpuštěny, prolnuty, vyhlazeny do vysokého lesku, změkčeny a navláčněny.
Že by člověk dostal šok z cukru, nehrozí. Protože celou kompozici provzdušňuje příjemná delikátně pikantní oudová silice s akvarelovými šmouhami kůže...
Dobré...
...v létě musí být nádhera, když vůně tančí kolem svého nositele...

Avatar
jerry (14.10.2018 )

Ovoce naložené v hustém nektaru, rozpuštěná mléčná čokoláda se sladkým "vánočním" kořením, a to vše zabalené do jemné kůže s jemně živočišným oudem. A po úplném rozvonění se vše ponořilo do sladce medové ambry, ale kůže s oudem přesto zůstaly výrazné. Vysokooktanová arabka, ze které luxus čiší na všechny strany.

Avatar
Martula (26.5.2017 )

Výrazný začátek se nese na svěží mandarinkovo-ananasové vlně, okořeněné pořádnou dávkou kardamomu a špetkou skořice. Po pár minutách se vůně zklidní, uhladí a zesládne. Přidají se květinové tóny růží a pomerančového květu, pomalu se prolínají s ovocnými tóny, až se usadí do podoby líně se táhnoucího, hustého květinového medu. Chvílemi probleskne živočišně kožený tón, který mi překvapivě vůbec nevadí, dodává vůni jiskru.