databáze 126951 vůní od 8721 značek a 1656 parfumérů

Rabwa Rasasi

Rabwa
značka: Rasasi
parfumér:
rok: 2017
určení: unisex
hlava: bergamot, růžový pepř, santalové dřevo
srdce: ylang ylang, ambra, kašmírové dřevo
základ: pačuli, vanilka, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
alibi (21.4.2021 )

Po vyzkoušení konstatuji, že je to zatím asi nejhladší vůně, kterou jsem kdy zkoušela. Je květinově dřevitá a gurmánsky hořkosladká. Kosatec, který tam má Dalia, tedy úplně nepotvrzuji. Mám v ní především překrásný krémový jemný ylang ylang se santalem a pižmem, který nekřičí, jen si tak hladí a plyne. Dřevitost je taková malinko drhnoucí a může kosatec připomínat, já tam spíš cítím čerstvé dřevěné třísky a nahořklé suché listy tabáku. Ta gurmánská část voní jako nasládlá našlehaná smetanová čokoláda s vanilkou. A překvapivě, ač budí dojem intimní vůně, tak si mírně obláčkuje i do prostoru. Příliš se nevyvíjí, výdrž má excelentní.

Avatar
jerry (25.3.2021 )

Z počátečního rychlého závanu nasládlých suchých bylinek vyrostl kosatec - suchý, na prach rozemletý, s lehoučkou stopou přeschlé hlíny. A jako stín začal kosatec překrývat závoj ze zlatožlutého, akorát tak sladkého pylu. A ze suchého kosatce se vůně přetavila do hebkého ylang-ylangového krému, ale pořád s výrazným suchým kosatcem. Ve finále vše doladil nasládlý jemný pižmový pudr. Poměr cena výkon je víc než výhodný a k tomu jako bonus oku lahodící flakónek.

Avatar
Dalia (16.3.2021 )

Kosatcový balzám …
Vím, že ve složení není kosatec uveden, ale nevadí. Pro mě je toto doslova kosatcové zjevení. Nejkrásnější kosatcová vůně, jakou jsem zatím poznala. A že jsem jich poznala hodně.
Sametový kosatec, který se noří do máslové lázně z rozpuštěného ylangu. Krémové ylangové kapky, které ulpěly na jeho fialových okvětních plátcích, nechává potom vsakovat do měkkého kašmírového šálu. A nakonec se zahalí do obláčku vanilkou ovoněného pudrového pižma.