databáze 125300 vůní od 8664 značek a 1643 parfumérů

Privé Musc Shamal Giorgio Armani

Privé Musc Shamal
značka: Giorgio Armani
parfumér: Massé, Julie
rok: 2019
určení: unisex
hlava: noreenal (druh aldehydu se svěží citrusovou, lehce ovocnou vůní)
srdce: růže, jasmín, pižmo
základ: vanilka ambra, cedr
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Giorgio Armani (Značky)
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Martula (13.2.2020 )

Musc Shamal na mně voní jako No5 po arabsku. Cítím vzdušné aldehydy v kombinaci s krémovým bílým pižmem, které je trochu živočišné. Ale žádný zatuchlý pelíšek, spíš hebká kožešina dýchající teplem a životem. Jsou tu aldehydy se závanem horkého pouštního písku. Nechladí, hřejí. Krémově hebké přítulno se prolíná s trochou nasládlých růžových tónů.
Jako by pro mě někdo vzal to, co se mi nejvíce líbí na No5, Musk Yas a Narcissus od Royal Diwan Group a smíchal z toho jednu vůni.

Avatar
wendulka (20.1.2020 )

Úvodní moderní aldehydové tóny přinesou s citrusovou svěžestí i vůni šťavnatých malin, které obklopují kořenitou orientální růži s oudem z Rose d´Arabie, doprovázenou navrch allurovským jasmínem a prádelníkovým pižmem. V ambrovanilkovém základu připomene i vzdálené příbuzenství s Ambre d´Orient. Není to však pižmo, dokonce ani jasmín s vůní čínských gum, obojí mi překvapivě zapadá do celkové kompozice, ruší mě ten ostrý, chvilkami nakysle čpící jako v lutensovské Feminité du Bois.

Avatar
slniecko (22.12.2019 )

Veľmi príjemná krémovo-pižmová vôňa s niečím navrch. To navrch je vzdušný tón pravdepodobne spôsobený noreenalom, pôsobí sviežo, ale nie svieženkovo, proste celú vôňu nadľahčí. Veľmi príjemná.

Avatar
blackviolet (21.12.2019 )

Stejně jako na jerry, i na mě dělá tato vůně takový nedodělaný dojem. Na začátku si hraje na orientálku a připomíná Rose d'Arabie, pěkný start, kořenitá růže, trochu ovocná a krémová, příjemný pudr. Ale růže vyvane a neděje se už nic zajímavého, zůstane jen mýdlo se syntetickým dřevem.

Avatar
jerry (20.12.2019 )

Na začátku se mihla sytá "růže po arabsku", ne nepodobná té v Rose d ´Arabie, pak se vše zjemnilo do nasládlého jemně kořeněného suchého dřívka, aby se následně vše rozpadlo do prapodivné kombinace sladkosti a kyselého cedru. Tahle "hra na arabku" skončila dřív než začala.