databáze 105226 vůní od 8032 značek a 1465 parfumérů

Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder

Private Collection Tuberose Gardenia
značka: Estée Lauder
parfumér:
rok: 2007
určení: pro ženy
hlava: neroli, šeřík, růžové dřevo
srdce: tuberóza, gardénie, pomerančový květ, jasmín, bílé lilie
základ: karafiát, vanilka

z řady Private Collection vycházející z vůně Private Collection z roku 1973

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (17.8.2018 )

Od samého začátku gardénie - ostrá a ukřičená. Za 10 minut skok… a jasmín nepěkný, čpavý, chemický. A do jasmínu zase gardénie. V okmžiku, kdy vykoukla lilie, nabrala vůně směr „spálená guma, koženka a jiný odpad“. A po 2 hodinách hladká gardénie - podobné té od E. Taylor, jenom ne tak těžká. Ale je nad mé síly a trpělivost čekat na krásnou gardénii 2 hodiny.

Avatar
slniecko (05.10.2015 )

Tak v prvom nádychu najnádhernejšia tuberóza, akú som kedy cítila... potom sa bez veľkých rečí proste prihrnie gardénia a stlmí ten tuberózový rozlet, spolu tvoria nádhernú, opojnú vôňu, neumelú, nenásilnú a pritom výraznú a luxusnú v tom najlepšom zmysle slova.

Avatar
andry (16.2.2015 )

Bílé květiny se dohadují ve velmi teplém a dusném prostředí nevětraného skleníku. Zpočátku drží tuberóza a gardénie pospolu, gardénie má mírně žampionový nádech. Ovšem nepohodnou se a tuberóza gardénii zadupe a trůní si tam sama jen se svými stonky a listy. Leč gardénie se nedá. Přizve si na pomoc lilii a společně tuberózu ztrestají a eliminují, takže ve skleníku nakonec svorné vládnou spolu, což lilie oslaví extra omamností a gardénie přidá na žampiónovosti. Ano, vůně je taková statická, izolovaná (prostě skleníková :D ), ale klid jsem v ní nenalezla. Před vítězstvím aliance gardénie a lilie mi připomíná Fleurs d'Oranger bez kmínu.