databáze 143478 vůní od 9510 značek a 1813 parfumérů

Paris - Riviera Chanel

Paris - Riviera
značka: Chanel
parfumér: Polge, Olivier
rok: 2019
určení: unisex
hlava: petitgrain, pomerančová kůra
srdce: jasmín, neroli
základ: benzoin, pižmo

limitovaná edice

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Renusatko (10.1.2021 )

Je z kolekce Paris nejméně svěží a spíš květinová, ale neomamná a neotravná. Letní, i když do úplného horka nebude. Je krémová, mýdlová a květinová. Výdrž je velmi krátká a intenzita malá.

Avatar
jerry (24.4.2020 )

Na začátku se mihnul lehce zapudrovaný závan petitgrainový závan jak z Mugler Cologne a rozvinuly se jemné až éterické květinky přikryté peřinkou z krémového bílého pižma. V dojezdu pak svěží jemně zelené pudro-krémové mýdélko. Bohužel intenzita a výdrž jsou taky "éterické"...

Avatar
domenica (19.6.2019 )

Zatímco v Deauville, Venise a Biarritz jako kdyby plavala kostička ledu u Riviery ten příjemně chladivý efekt necítím. Škoda. Vůně evokuje prázdniny, pláž, trochu té mořské slanosti…. ale ouha, je tam i odér z několika letních hadříků, naházených narychlo a na poslední chvíli (jak jinak) do kufru, bohužel ne ještě dokonale prosušených… Dojem mi vylepší koktejl, ozdobený spirálkou z citrónové a pomerančové kůry a jasmínovým kvítkem. Kostka ledu ale chybí.

Trochu zklamání. Deauville, Venise a Biarritz se mi líbí všechny. Riviera není marná, to určitě ne, je potřeba ji vyzkoušet. Pro mě je v ní málo svěžesti (v rámci nastoleného žánru), hodně slanosti, příliš ambroxanu a k tomu silná podobnost s vůní Lovely (Sarah Jessika Parker), u které mě právě ten odér nedoschlého prádla rušil.

Avatar
blackviolet (16.6.2019 )

Zpočátku ještě svěží pomerančová kůra s kapkami šťávy a citrusově zelené neroli, s bílokvětinovým tónem a benzoinově sladkým pižmem voní pak jako medový pomerančový květ v tělovém krému. A nakonec je tu zase krásné chanelovské mýdlo. Hezká vůně, ale do horkého počasí si ji úplně neumím představit.