databáze 142566 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Paris - Deauville Chanel

Paris - Deauville
značka: Chanel
parfumér: Polge, Olivier
rok: 2018
určení: unisex
složení: bazalka, sicilská mandarinka

kolekce Les Eaux De Chanel

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Renusatko (10.1.2021 )

Opět svěží letní vůně. Nezařadila bych ji jako kolínskou a umím si ji představit nositelnou i v horkém počasí. Mandarinka, citronáda, nesladká a s bazalkou, které není moc a ve vůni neruší. Příjemná svěží chypre, zelená, jemná.

Avatar
jerry (04.9.2019 )

Jemná petitgrainově zelená, průzračná, s pár kapkami citronové šťávy. Po rozvonění suché bazalkové stonky s jemným zasychajícím mechem jsou evidentním nakročením směrem k velice jemné chyprovce. Intenzita i výdrž jsou bohužel slabinou...

Avatar
ModestMourek (21.8.2018 )

Mandarinková šťáva, lístek bazalky, zelený petitgrain, vzdušná avivážová růže a potom už jen nechutné zelené tóny z Ensis (V Canto), které sládnou pačuli. Opět se mi potvrdilo, že syntetické zelené tóny v parfémech nesnesu.

Avatar
wendulka (04.7.2018 )

Ani já bych Deauville neoznačila za klasickou letní svěženku nebo kolínskou. V úvodu sice obsahuje čerstvě oloupanou mandarinku, nazelenalou od petitgrainu, kterou jsme si před chvílí utrhli z větvičky, avšak ta se rychle začne ztrácet pod hromadou lístků bazalek, aby se pod ní proměnila v jemnou květinovou chypre se zeleným jasmínem a ojíněným okvětním plátkem růže a nesladkými pomerančovými kvítky.

Avatar
blackviolet (23.6.2018 )

Elegantní letní vůně, která není svěženka a ani nepřipomíná kolínské italského typu. Je to vůně zelené louky v Normandii s pár divoce rostoucími kvítky, vkusně doplněná pomerančem a bazalkou. A souhlasím s domenikou, je to vlastně jemná chypre.