databáze 117073 vůní od 8401 značek a 1581 parfumérů

Over The Musk Thierry Mugler

Over The Musk
značka: Thierry Mugler
parfumér: Herault, Jean-Christophe , Polge, Olivier
rok: 2014
určení: unisex
složení: mošusové semínko

kolekce Les Exceptions

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (22.5.2020 )

Jemné něžné pižmo, zpočátku chladněji vzdušné, postupně se s přítomností sladkého kosatcového pudru a pár molekul sladkého kadidla prohřálo. Pižmovka je to tedy excelentní, hedvábná, minimalistická....bohužel minimalistická je i intenzita a výdrž.

Avatar
Miru (05.9.2018 )

Hmmm...
...líbí se mi to, nebo ne.?
Ale znám to, už jsem toto téma někde cítila.
Ve vůni je něco z Bottega Veneta EdP, Allegro Con Brio a něco z řady vůně Infusion d´Iris, a pak i stopy z vůně Macadam Il Profumo a 10 Corso Como.
Takže co cítím?
Dřevité měkké vzdušné ale husté pižmo, nebo spíše naopak -
pižmově měkké, pepřem čerstvé/vzdušné, kašmírem hebké a měkké dřevito, které vám po kůži téměř olejovitě klouže a chřípí hladí mikroskopickými stopami éterických, blíže neidentifikovatelných jemňoulince nasládlých květů.
Chvílemi máte dojem, že vnímáte snad i něco velmi jemně koženého v prachově měkkém objetí...
Vůně classy.

Avatar
andry (17.11.2016 )

Příjemně hladce dřevité bílé pižmo, takové kultivované a upravené, unisexové. Cedr je ve výborné formě, sušší a povedený. S drydownem vůně lehce zesládne a objeví se kosatcový pudr - celkové vyznění je nyní už ve stylu VCA Bois d'Iris (bez kadidla), což sice není kdo ví jaká originalita, ale mně osobně z toho počtu podobných vůní sedí Over The Musk asi nejlépe. Business casual jak vymalovaná, spíš minimalistická, přitom není odtažitá nebo chladná, ale hebce pohladí. Od Muglera jsem čekala nějakou předimenzovanou šílenost a hle - ono to jde i jinak. Po této zkušenosti by mě zajímaly i ostatní jeho exkluzivky...

Avatar
blackviolet (10.1.2016 )

Musková vůně s mošusovým semínkem (i když to zrovna moc nemusím a tady mi to kupodivu vůbec nevadí) ve stylu Chanel a vím, proč mě napadl zrovna Chanel - cítím v ní kosatec a je to krásné. Jako jemné hedvábné prádlo navoněné kosatcovou vůní. Něha.