databáze 143515 vůní od 9514 značek a 1813 parfumérů

Oolang Infini Atelier Cologne

Oolang Infini
značka: Atelier Cologne
parfumér: Epinette, Jérôme
rok: 2010
určení: unisex
hlava: sicilský bergamot, tuniské neroli, frézie
srdce: čaj oolong, světlá kůže, jasmín
základ: indické guajakové dřevo, pižmo, květ balkánského tabáku
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (20.10.2019 )

Černý čaj s kostkami ledu a opravdu štědrou porcí bergamotu - chladivý a osvěžující jak studená sprcha v parném létě. Postupně se ale kostky ledu rozpustily a objevil se vetiver - suchý, prohřátý sluncem a nasáklý nasládlým jemným kouřem. A to vše na mírně větrovém pižmovém nadýchaném polštáři. Příjemná á a nekonfliktní vůně - sice trochu jednotvárná, ale jinak velmi povedená. Je někde na hranici mezi unisexem a vůní pánskou ....po jistém váhání bych se přiklonila spíš k vůni pánské.

Avatar
ModestMourek (27.1.2019 )

Povedená čajová vůně. Po závanu trpkého bergamotu následují krásné lístky zeleného čaje, které zvolna přibírají kouřové a kožené tóny a uhlazují se sametovým dřevem. Závěr patří kořeněnému pižmu. Projekce je slabší, výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
slniecko (09.2.2015 )

Veľmi jemná čajovka, najskôr závan bergamotu, potom jemná, hebká vôňa ušľachtilého čaju, trochu ozvláštneného prskom prelomenej citrusovej kôry.

Avatar
MirkaU (14.1.2015 )

Krásná čajovka s bergamotem a kouřem změkčená lehounce do krémova nějakým tím květem jasmínu. Jako kvalitní černý čaj s kapkou mléka. K sestavě se posléze přidá i jemná kůže, dřeva i lehký větrový tón. Vůně se drží v intimním prostoru, ale výdrž je slušná. Nosila bych ji. Nemůžu sehnat nějakou inteligentní čajovku na léto, tahle inteligentní je.