V naší databázi nejdete celkem 101094 vůní od 7870 značek a 1427 parfumérů

Nord du Nord WienerBlut

Nord du Nord
unisex unisex
složení:
máta peprná, ledová voda, skalní mech, alpský lišejník, eukalyptus, jedlové jehličí, cedrové dřevo
Tito uživatelé vůni: Mají (3) Chtějí (0) Chtějí zkusit (1)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
15. říjen 2018 Fleur píše:

Pro mě je Nord du Nord holka s tlustými stehny nacpanými do kostkovaných kalhot Rejoice s kopretinkou na zadku. Sedí nad mapou a přemýšlí, do kterých hor vyrazí. Už se vidí stoupat k zasněžených vrcholkům, od úst stoupají obláčky páry, ale zatím se kouří jenom z šálku v čajovně a holka přemýšlí, kam má nenápadně nalepit tu peprmintovou žvýkačku, kterou převaluje v puse.

A dlouho jsem přemýšlela, proč ta tlustá stehna, než mi došlo, že ten dřevitý základ spolu s nasládlým jehličím mi trochu připomínají Freudian Wood a jeho kokosově dřevnatý tón - masivní, neohrabaný...

11. 10. 2018

Avatar
15. říjen 2018 wendulka píše:

Zpočátku se skutečně jeví jako velká cestovatelka. Vidíme ji na výpravě do alpských jehličnatých lesů a zasněžených plání, jak slézá skaliska porostlá lišejníky a mechem, jak se prochází kolem zurčících horských potůčků, zatímco ji mrazivý vzduch lehce štípe do tváří. Jenže ono se nakonec ukáže, že to celé byl jen sen a holka teprve sedí nad mapou v zapadlé čajovně u dřevěného stolku s šálkem eukalyptového čaje, talířkem s kokoskami a slánkou.

Avatar
11. říjen 2018 Luna píše:

Sedím v kavárně, před sebou filtr Etiopie, ta je prý kyselejší, to já ráda. 100% arabica. Hraju si na nezávislou ženu, s černým tlustým notesem a sadou černých ikoustových per. Vidíte, mladíčci? Sice nemám s sebou Mac, ale taky můžu celé dopoledne vysedávat ve výklenku, popíjet kávu a čmárat. Ha!

Kdepak, kdybyste tak věděli, že se právě vracím ze společnosti, kde mě vzali na průměrně placenou brigádu a jsem vůbec ráda, že budu mít aspoň na to kafe...

Dnes je se mnou ale kamarád Nord du Nord. A ten si, na rozdíl ode mě, nehraje na nic. Cestuje po světě, sveze se s tím, kdo ho zrovna vezme. Nikdy neví, jestli skončí v tahitské chatrči jako Gaugin nebo bude chodit v oblacích, tam, kde vítr fouká tak silně, že neslyšíte ani vlastní myšlenky. Když venku prší, nastaví tvář a pak v kaluži pouší lodičky z kůry cedrů. U toho kouří eukalyptovou cigaretu. A co až ho to přestane bavit? No co...Tak odjede. Něco si stopne. Na co si ti lidi furt hrajou?

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Guerlain
od: domenica, 17.únor 2019
Tauerville
od: Cervanek, 17.únor 2019
Sana Jardin
od: wendulka, 16.únor 2019
Parle Moi de Parfum
od: wendulka, 16.únor 2019
Tom Ford
od: Beverly, 16.únor 2019
Roger & Gallet
od: jerry, 16.únor 2019
Guerlain
od: jerry, 16.únor 2019
Profumum Roma
od: daniela, 15.únor 2019
L'Artisan
od: daniela, 15.únor 2019
Heeley
od: wendulka, 15.únor 2019
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod