databáze 130100 vůní od 8890 značek a 1678 parfumérů

Nom 1907

Nom
značka: 1907
parfumér:
rok: 2019
určení: unisex
hlava: citrón, grep, pomeranč
srdce: jasmín, levandule, muškátový oříšek
základ: bílé pižmo, pačuli, vanilka, ambra, živočišné tóny

Beneath The Surface Collection

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Korsičanka (10.11.2019 )

Zpočátku nic necítím - to mi nedělejte:( Tak jsem se na ni těšila... Konečně! Klidná a zneklidňující. Na chlapovi si ji zatím neumím představit, ač ze tří novinek je nejunisexovější. Vábivě se vpíjí do kůže a přivolává vzpomínku na Vanille Insensée. Kéž by na mně vydržela stejně dlouho! Ovšem vzhledem k "bláznivé, pošetilé a extravagantně krásné" vanilce od Atelier Cologne ji nebudu potřebovat - nebo že by...?

Avatar
Martula (10.11.2019 )

Pikantní muškátový oříšek s citronem v kontrastu s relaxační levandulí. Dráždivá a zároveň uklidňující. Příjemná, originální a rozhodně unisex.

Avatar
slniecko (25.9.2019 )

Okamžite sa mi ozvalo v hlave Poirotove Nom d'un nom d'un nom!:)...a myslím, že vôňu by ocenil, hlavne jej začiatok. Upratané, čisté pekné drevené tóny s trochou korenia, minimalistické a usporiadané...ovšem neskôr sa postupne rozšupnú, naberú spolu s levanduľou a živočíšnymi tónmi (podozrieva aj schovanú štipku kadidla, alebo aspoň na mojej koži to tak vonia) rozlet a silu, a už vôbec nie sú bezpečným a vypočítateľným domácim miláčikom. Ako keď sa milý Poirot naštve a rozhodne sa konať. Rýchlo, rozhodne, nevypočítateľne a neoblomne, ale stále v elegantom duchu a príčetnosti. Hej, hej, mon ami...toto sa mi páči.