V naší databázi nejdete celkem 101094 vůní od 7870 značek a 1427 parfumérů

Nightscape Ulrich Lang

Nightscape
pro muže pro muže
složení:
HLAVA: bergamot, zelené tóny
SRDCE: jasmín, pelargónie, cedr
ZÁKLAD: kůže, pižmo, ambra, tonka, pačuli
Tito uživatelé vůni: Mají (2) Chtějí (0) Chtějí zkusit (2)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
09. srpen 2018 Fleur píše:

Marný pokus vyčistit slabým mýdlovým roztokem staré zahradní kožené rukavice. Jsou ztvrdlé hlínou, která se do nich vsákla, a plné temně zelených šmouh od trhání vzrostlého plevele. Navlhlé mýdlovou pěnou se začínají krabatit, nakonec bude lepší nechat je tak, vždyť i plevel je vlastně krásný, jenom roste na nesprávném místě. Z prosychající kůže se uvolňuje aroma bylin, které je zjemňováno mýdlovým oparem, a prošoupané konečky prstů dávají tušit nasládlou tělovou vůni rukou, které je léta navlékaly.

Avatar
07. listopad 2017 Korsičanka píše:

Je svěží červnové ráno. Odjíždím do práce a u vchodu zaznamenám čerstvě rozkvétající jasmín.
V poledne, když se vracím domů, jasmín je v plném květu a jeho sladkost mírní jen muškáty na oknech. Usedám na starou dřevěnou lavičku pod keřem, vdechuji kouzelnou vůni a přemítám, kam večer vyrazím. Ale vždyť jsem pozvaná na vernisáž - parfémovou vernisáž! Těším se. Konečně vyvenčím nové úlovky - lodičky barevně sladěné s kabelkou. Kůže a barvy jsou holt moje slabost:)
Přichází večer. Z terasy hotelu v 8. patře je nádherný výhled na město plné světel. Na několika stolech se třpytí krásné flakony. Jeden ukořistím a po pár minutách je to tam: vůně, po které toužím už mnoho let. Hmm, prý ambra, pižmo, pačuli, tonka a kůže…Nemohu odtrhnout nos od zápěstí - vůně elegance.

Avatar
21. červen 2017 Luna píše:

Nijak se netajím tím, že miluju pačuli. Pro mě je to takový David Bowie mezi parfémovými složkami, nikdy nevíte, v jaké podobě se vám zjeví. Jednou je to muž v černém roláku, jindy androgynní stvoření ve stříbrném overalu a jindy k vám pačuli přijde jako extravagantně nalíčená žena. A to je to, co mě na pačuli nesmírně baví. Tentokrát vás pačuli vezme na noční projížďku vlakem. Sedíte v koženém sedadle, na další zastávce přistoupí zvláštní osoba. Celá v černém obleku. Propadlé bledé tváře, žádné vlasy...Bože, proč má tu příšernou levandulovou rtěnku? To se nosí? Jinak žádný make up. To je ale hodně divná ženská. Celou cestu mlčí, ale má spokojený výraz. Nehýbá hlavou, nemrká očima. Je to vůbec živý? Máte chuť udělat nějakou šílenost, vylít jí na hlavu kafe nebo ji aspoň kopnout do holeně. Tak už aspoň zakašli!!! Nic. Konečná stanice. Osoba se zvedne a ještě než zmizí do tmy, otočí se na vás a řekne:"Tu rtěnku teď mají v akci." Stojíte jako polití horkou vodou...Byl to chlap.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Guerlain
od: domenica, 17.únor 2019
Tauerville
od: Cervanek, 17.únor 2019
Sana Jardin
od: wendulka, 16.únor 2019
Parle Moi de Parfum
od: wendulka, 16.únor 2019
Tom Ford
od: Beverly, 16.únor 2019
Roger & Gallet
od: jerry, 16.únor 2019
Guerlain
od: jerry, 16.únor 2019
Profumum Roma
od: daniela, 15.únor 2019
L'Artisan
od: daniela, 15.únor 2019
Heeley
od: wendulka, 15.únor 2019
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod