databáze 112419 vůní od 8280 značek a 1553 parfumérů

Myths Woman Amouage

Myths Woman
značka: Amouage
parfumér: Lorson, Nathalie
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: narcis, list fialky, galbanum, chryzantéma
srdce: karafiát, pačuli, ambra
základ: kůže, mech, pižmo
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Renusatko (09.3.2020 )

Takový krásný barevný flakón a přitom vůně v něm je zelená až do černa. Narcis v začátku nezklamal. Tentokrát cítím koňské stáje, včetně suchého sena. Mimo narcisu je to podzimní doba dušiček, hřbitov, kostel, vlhký mech, věnce z jehličí, smuteční květiny a hořící svíčky. Neřadila bych ji mezi chypre. Možná chypre po arabsku. Je zajímavá, nevšední, ale je vůbec na nošení?

Avatar
teena-s (14.9.2019 )

Amuážky mám ve velké oblibě,flakony jsou překrásné a často prozrazují co bude uvnitř,tady bych na první dojem nespoléhala,khaki camouflage v pralese Kambodži-vlhké lesy,mech,semtam mě přes obličej švihne liána než se dostanu k budhistickému chrámu se zlatou sochou oděnou do purpurového roucha,je obklopená drzými opičáky kteří kradou sesychající květy z obětních nádob-teprve teď by flakon mohl zfialovět,vůně na mě působí podobně jako Eden,tleje,vyvoní do kyselkavosti Belle d´Opium a moc se mi líbí,když nechci vonět sladce a ovívá mě větřík...

Avatar
daniela (21.5.2019 )

Ta hezka zelena bylinkova Myths od Bev vyzkousena STOP slupky z mandli sparenych horkou vodou STOP zelen u potoka na horach lopuchy stoviky STOP i konske koblizky a zaparene seno STOP koblizky a seno pretrvavaji STOP ke konci drevite kozene chypre ale porad koblizkove STOP penize neposilej nebudu kupovat STOP

Avatar
jerry (01.11.2017 )

Rašeliniště porostlé zelení a prorostlé silnými oddenky, někde dole pak pohřbený živočich (nebo aspoň kůže z něho). Po rozvonění suchý písek, mokrá hlína a oddenky již rozmačkané. Temná vůně, až vlastně skoro morbidní - je natolik divná, že marně přemýšlím, PROČ a KAM by se dala nosit. Výtečná výdrž je v tomto případě spíš na překážku.

Avatar
alin (01.6.2016 )

Myths Woman sa mi priplietla do cesty úplne náhodou a keďže som nemala čo vyskúšať, šplechla som si ju na ruku. Krikľavo ružovo-fialový flakón, výrazný, udrie do očí a potom prekvapí, čo z neho vyjde. Jednoducho chyprovka. Myslím chyprovku v pravom slova zmysle. Úvod je jednoznačne v znamení chypre tónov, po chvíli zozelenie a pripomenie mi Cristalle v kombinácii so zelenou No. 19 od Chanelu, avšak v uhladenejšej a modernejšej podobepodobe. Po 2 hodinách ma prekvapí kvetinový závan z ruky, cítim podobne ako v Ostare, ktorú teraz často nosím, najmä narcisy, spolu s ďalšími pre mňa neidentifikovateľnými kvetmi. Krásna kytica kvetov. Drží celkom dobre a aj na to pižmo so štipkou kože neskôr dôjde. Oproti pánskemu náprotivku je menej intezívna. Kto má rád kožu, nech určite vyskúša aj Myths Man.