databáze 145472 vůní od 9612 značek a 1830 parfumérů

Musc des Sables Les Indémodables

Musc des Sables
značka: Les Indémodables
parfumér: Lie, Antoine
rok: 2019
určení: unisex
složení: italská zelená mandarinka, list pačuli z Indonésie, pravá ambra, absolut kosatce, benzoin, kardamom, skořice, hořká mandle, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Renusatko (11.8.2022 )

Pižmové vůně nemám nijak v oblibě. Jsem zaujatá, ale je to krém na ruce, i když z luxusního obchodu. Mandle rozemleté s trochou kosatcového másla, poprášené skořicí. Ambra a vanilka vytvoří zdání letní atmosféry. Pro mne povedená pižmová vůně.

Avatar
Fleur (09.8.2022 )

Jemňoučký krém s kosatcem a mletou hořkou mandlí, který před olejnatou unylostí zachraňuje pikantní kůra nezralých citrusů. Ambra s vanilkou do něj naskočí až po chvíli a promění ho v parfemaci přípravku na opalování. Letní, slunečné, bezstarostné, ale nepotřebuji to.

Avatar
andry (03.5.2021 )

Měkoučké bílé pižmo, hebké obláčky sladkého kosatcového pudru s mletými loupanými mandličkami jemnými na dotek. Je okořeněné tu pár zrníčky skořicového prachu, tu špetkou kardamomu, všeho jen lehký poprašek. Hřejivě sládne jemnou ambrou a vanilkově pryskyřičnatým benzoinem a vytváří tak sladkou, jemně kořeněnou a extra hebkou orientálku, přítulnou jako kočka v dobré náladě, kterou tlumí jen podtón zemitého pačuli. I přes poměrně sladké a hutné složky si zachovává jakousi elegantní vzdušnou nadlehčenost, aniž by se to podepsalo na intenzitě či výdrži. Poněkud mi tu ale chybí nějaká zajímavá část...

Avatar
wendulka (25.2.2021 )

Písečné pižmo? Ale kdeže. Ve skutečnosti se jedná o reinkarnovanou Vanille Exquise od Annick Goutal s křídovým kosatcem místo anděliky a jemným popraškem sladké skořice a pačuli s podtóny surového kakaa.