databáze 126594 vůní od 8705 značek a 1652 parfumérů

Mugler Cologne Thierry Mugler

Mugler Cologne
značka: Thierry Mugler
parfumér: Morillas, Alberto
rok: 2001
určení: unisex
hlava: bergamot, neroli, petitgrain
srdce: pomerančový květ, molekula S
základ: bílé pižmo
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
teena-s (02.3.2021 )

... poživatelně chutná,žádná blbá letní polívačka,je dužnatá,variace na Infusion de Mandarine,Prada v zelených šatech,pomkvět s neroli na podvazcích z pižma pod rozevlátou sukýnkou,po chvíli tělová,bohužel(diptyque l ´eau de Neroli)

Avatar
daniela (08.7.2020 )

Osvěžující vůně na letní dny, je příjemně zelená a chladivá, jako šťáva z listů sukulentů, trochu nasládlá s citrusovým nádechem. Neřekla bych, že je avivážová, ale nevím proč mi evokuje procházení obchoďáku a nákupy nového oblečení, ve vůni je něco "látkového" :)

Avatar
ModestMourek (20.6.2018 )

Cítím svěží bergamot se zeleným petitgrainem, několik minut hořkosladké neroli a po něm pár hodin vtíravý krémový pomerančový květ, který přes otravné smetanové pižmo postupně splývá s mou kůží. Podobnost s Neroli Portofino (Tom Ford) je velká, ovšem kvalita, a to zejména závěru, je jednoznačně na straně Toma Forda. Parfémy mají společné i to, že obsahují výrazně více pomerančového květu než neroli, milovníci neroli se tudíž musí poohlédnout jinde.

Avatar
jerry (17.1.2015 )

Osvěžující nádhera – to není parfém, to je chladivá sprcha v parném létě. Je jemná i příjemná – má v sobě část ze 4711 (ostatně prapramáti všech kolínských), ale i z Eau de Cologne Impériale a sametový citrón z La Chevrefeuille. Postupně přechází do vetiverového závoje. Skvělá osvěžovací vůně na léto.
Název je zavádějící – není to koncentrace cologne, ale EdT.