databáze 115567 vůní od 8363 značek a 1573 parfumérů

Moroccan Leather Memo

Moroccan Leather
značka: Memo
parfumér: Massenet, Alienor
rok: 2018
určení: unisex
hlava: pomerančový květ, galbanum, zázvor, mandarinka
srdce: kosatec, ylang ylang
základ: ambrox, kůže, cypřiš, pižmo, styrax, tonka, vetiver
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
ModestMourek (10.4.2019 )

Přelámané stonky svíravého galbana, sladký pomerančový květ, pudrový kosatec a mírně zakouřená hebká kůže. V podstatě je to parfém Un Dimanche à la Campagne doplněný o dlouhotrvající kůži. Výdrž přesahuje 8 hodin.

Avatar
wendulka (11.1.2019 )

Začíná jako zemitá kosatcová vůně s výrazným hořkým zeleným galbanem a osvěžená pomerančovým květem a mandarinkou, aby se po rozvonění proměnila v pižmovou kosatcovku s koženými a písečnými tóny. Viděla bych to na zapomenutou koženou bundu, povalující se na marocké pláži. Tohle se hodně povedlo.

Avatar
blackviolet (10.12.2018 )

Nádherná kosatcová vůně, která má v pozadí jemnou hladkou kůži. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to takhle zůstalo. Ale v marocké kůži se objeví ještě středomořská flóra, výrazné zelené galbanum, pomerančový květ, zázvor, kůra ze sladké mandarinky a kosatec, tentokrát už ne zemitý, ale pudrový. Kůže se pod její tíhou takřka vytratí, teprve kouřový vetiver, cypřišové dřevo a pryskyřice ji vnesou zpátky do hry. Zůstává sice stále v pozadí, ale tentokrát je to spíš kožená bunda než jemné rukavičky.