databáze 112394 vůní od 8280 značek a 1553 parfumérů

MMMM... Juliette Has a Gun

MMMM...
značka: Juliette Has a Gun
parfumér: Ricci, Romano
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: neroli, malina, růžová pelargónie
srdce: pomerančový květ, jasmín sambac, tuberóza, kosatec
základ: pačuli, santalové dřevo, salicylát
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
jerry (08.4.2018 )

V hlavní roli pomerančový květ - zpočátku sladkokysele zelený, po rozvonění ve společnosti ovocné tuberózy poprášený vanilkovým pudrem se stopou "sklepní" pačuli. Elegantní vůně, ke které mi ovšem vůbec nesedí svítivě růžovočervený pogumovaný flakón.

Avatar
wendulka (21.11.2016 )

A máme tu další pomerančový květ na sladko. Tenhle je v první fázi zkombinovaný se sladkým růžovým pepřem a malinami. Voní po lesních jahůdkách, díky pudrovému kosatci je heboučký a i když nejsou ve složení uvedené, cítím tu ještě víc než v Secrets du Paradis Rouge znovu guerlainovské svatební mandle. Tyhle ale mají u tu bíločokoládovou polevu. Od Guerlainu se odlišují přidanou ovocnou tuberózou, která k nim přináší vůni teplé meruňkové marmelády.

I MMMM oplývá sladkým pačuliovým základem s vanilkou a bílým pižmem, jen je díky salicylátu trošičku hřejivější. Za normálních okolností bych tohle částečné opisování kritizovala, ale když uvážím cenu Le Bouquet de la Mariée a to, že MMMM… s ní má srovnatelnou intenzitu i výdrž, tak naopak tentokrát tuto vůni doporučuji jako výrazně levnější a přitom kvalitativně srovnatelnou alternativu.