databáze 112707 vůní od 8289 značek a 1554 parfumérů

MEM Bogue Profumo

MEM
značka: Bogue Profumo
parfumér: Gardoni, Antonio
rok: 2017
určení: unisex
složení: petitgrain, mandarinka, grep, levandule, ylang ylang, konvalinka, bílá champaca, jasmín velkokvětý, damašská růže, bourbonská růžová pelargónie, vanilka, máta peprná, vavřín, siamský benzoin, růžové dřevo, indické santalové dřevo, himalájské cedrové dřevo, labdanum, aldehydy, ethylmaltol, pravá ambra, pižmo, kastoreum, cibetka, ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Cervanek (25.4.2018 )

Zase něco naprosto jiného. 5 různých levandulí s citrickými, dřevitými a silně květinovými tóny a s celkem notnou dávkou medu i s živočišnem dohromady.Až kakofonická,tedy nesouladná a přece krásná, line se takřka celý den.

Avatar
wendulka (26.2.2018 )

Složením to vypadalo na velmi komplexní vůni s několika druhy levandule. Mně z toho bohužel vylezl jen jeden druh a to levandule kafrová. Zpočátku osvěžená pár kapkami hořké grapefruitové šťávy, která se po rozvonění vmísí mezi mátově svěží pelargónii, zelený jasmín, pár hoblinek sladkého růžového dřeva a konvalinku. Vlastně je to lán konvalinek, jenž postupně levanduli vytlačí zcela ze scény, aby jím v závěru mohla prokličkovat cibetka s pár dalšími zvířátky.