databáze 103860 vůní od 7985 značek a 1455 parfumérů

MAAi Bogue Profumo

MAAi
značka: Bogue Profumo
parfumér: Gardoni, Antonio
rok: 2014
určení: unisex
složení: bergamot, aldehydy, kadidlo, santal, labdanum, růže, jasmín, ylang-ylang, zelená tuberóza, větvičník, koření, pižmo, cedr, eukalyptus, cibet
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (28.3.2019 )

Květinová chypre ve vintage stylu. Aldehydová a hodně živočišná, ale jenom na začátku, potom živočišnost splyne s jasmínem a sladce ovocnou tuberózou a když se k tomu přidá santal a labdanum, vznikne nádherná sytá květinová vůně s koženým podtónem, u které živočišno jenom trochu vystrkuje růžky z mechového větvičníku.

Avatar
Cervanek (14.3.2019 )

BESTSELLER Chypré 20. let minulého století. Téměř 90% podobnost s ROZY Voile d´Extrait od Vero Profumo.Rozdíl zde - více medu a aldehydů s cibetkou. Počáteční rybízová marmeláda se postupně překlápí kromě ROZY VDE i do MEM od Bogue Profumo. Použito hodně mechu s tuberózou.Opět platí aplikovat méně je více.Dlouhý vývoj krásné ruční řemeslné parfumérské práce vůně staré školy. Výdrž mnoho hodin.

Avatar
wendulka (27.2.2018 )

Je vznešená ledová královna. Ještě, než jí stačíte pohlédnout do tváře. Ovane vás svým chladným aldehydovým dechem, zatne do vás svoje eukalyptové drápky a propíchne vás svým jasmínovým pohledem. Pak ji teprve spatříte. Je to zelená tuberóza s mechově zeleným pláštěm. Kouzlo by bylo dokonalé, jen kdyby ji na trůně nedělala společnost cibetka a další nemytá zvířátka.