databáze 115449 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Love Mimosa Amouage

Love Mimosa
značka: Amouage
parfumér: Bénat, Elise
rok: 2019
určení: pro ženy
hlava: list fialky, kosatec, cascalone (látka s vodními tóny, vyvinutá ve Firmenich)
srdce: mimóza, hruška, paradisone (látka s květinovou vůní, vyvinutá ve Firmenich)
základ: ylang ylang, ambrox, heliotropin

Secret Garden Collection

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (02.12.2019 )

Pylově medová mimóza s listy fialky, oslazená hruškovou šťávou a vanilkovým otočníkem, s pěkným pudrovým kosatcem. I ylang ylang se slaným mořským vzduchem s ní působí tropicky harmonicky, jen na konci se prosadí hodně syntetiky v podobě ambroxanu.

Avatar
wendulka (01.10.2019 )

Stejně jako její předchůdkyně z této kolekce, drží se i Love Mimosa sladce pudrové roviny, které vytváří nejen samotná mimóza s vůní vanilky, spařených mandlí a sena, ale i vzdušný kosatec se zelenou hruškou a lístky fialek. Co mě ovšem na ní výrazně ruší, to jsou vodní tóny cascalone se syntetickým ambrovým základem, které v kombinaci se sladce aldehydovým heliotropinem a samotnou mimózou vytváří podobný zatuchlý, až mazlavě plastový odér jako např. Shalimar Souffle de Parfum a potažmo i Une Fleur de Cassie.

Avatar
teena-s (19.9.2019 )

S dostatečnou nadsázkou ji vnímám jako dospělou Yellow diamond,hruška a mimóza,zatímco italové provedly kvadraturu nebohé hruštičky wc osvěžovačem s vůní citrusu,v orientálním provedení se ovoce labužnicky povaluje v koupeli s omamnými kvítky natrhanými máslovými ručkami ylangu,báze je pudrová a počáteční jiskřivost hezky usazuje