databáze 126594 vůní od 8705 značek a 1652 parfumérů

Lilia Afnan

Lilia
značka: Afnan
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
hlava: ylang-ylang, fialka, šeřík, hřebíček
srdce: tuberóza, magnólie, pomeranč. květ
základ: akigalawood (látka extrahovaná z pačuliového oleje), ambra, pižmo

CPO

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Dalia (21.3.2021 )

Pro květinovou vílu ...
Vyloženě jarní, květinová vůně. Chvíli cítím šeřík, chvíli gardénii, přestože tu složení neuvádí. A nic dalšího, jen a pouze záplavu omamně vonících květů. Kdo miluje květinovky, ten si zde může přijít na své.

Avatar
teena-s (04.3.2021 )

Fí a její život...
Anabáze malé Fialky začíná na hladině klidné louže po ranním dešti,je ještě celá zelená,omoklá ,že by se lístečky daly ždímat ale nijak ji to neotráví,těší se z nového dobrodružství.Kolem její malé hlavičky se míhá spousta nohou vířících prach,některé částečky napadají do usychající kaluže a jsou cítit vlhkou zeminou,hladina se jimi rozvlní,Fí se chvěje obavami ale v tu chvíli k ní přiskočí magnolie a navléká záchranný kruh kolem strachy zfialovělé květinky,pomocí něj se dostane do bezpečí semišového břehu.Nebezpeči v podobě tuberozového tygra jsem se nedočkala ale je to hezký a milý příběh o přátelství,ylangové pohlazení po pižmové tváři,finálně zažehlené pomkvětem.
(vůně v závislosti na teplotě(?) proměnlivá z pozice : květinově hustá štiplavě pižmová po
jarní orosená zelená fialková, svěží,s čerstvými jasmínovými problesky(bílý šeřík?) velmi příjemná,o5 bych jí uvítala"víc" )

Avatar
jerry (06.7.2020 )

Smršť nasládlých bílých květin i s lodyhami plnými vody. Jemný hřebíček, snažící se prorazit lodyhovou barikádu, se snaží vytrvale, leč nepříliš úspěšně.